Весілля

Фото, відео

 • Як фотографуватися на весіллі
  Як фотографуватися на весіллі
  У вас скоро весілля? Вітаємо! Це буде чарівний день! І дуже важливо, щоб свято залишилося чудовим не тільки у спогадах, а і на світлинах. Пропонуємо ознайомитися зі статтею, де перелічені найкращі пози для наречених.
 • Оригінальна весільна фотосесія. Де можна фотографувати весілля?
  Оригінальна весільна фотосесія. Де можна фотографувати весілля?
  Плануєте весілля і мрієте про яскраву, а головне оригінальну фотосесію? А високі хвилі бірюзового моря, казковий замок та романтичний Париж вам не по кишені? Не засмучуйтесь! Є безліч місць, де можна зробити красиві та неповторні фото.
 • Фотокабіна: маленьке диво на вашому весіллі
  Фотокабіна: маленьке диво на вашому весіллі
  На превеликий жаль, не кожне весілля можна назвати цікавим. Не всі пари дбають про розваги гостей і ретельно продумують сценарій. Ви ж не хочете, щоб це все стосувалося вашого свята? А ліками від нудьги може стати мобільна фотобудка.
 • Зимова відеозйомка: робимо красиво
  Зимова відеозйомка: робимо красиво
  Якщо ви вирішили гуляти весілля у розпал зими, то підготовка до урочистої події потребуватиме певних зусиль. Швидше за все, у вас з'явиться багато питань. Наприклад, як зробити весільну відеозйомку якісною та красивою?
 • Весільна фотозйомка влітку
  Весільна фотозйомка влітку
  Весілля влітку? Здається, нічого особливого: вибираєш чоловіка / дружину, дату, плаття / костюм своєї мрії, ідеальне місце для святкування, замовляєш оформлення та... знайомишся з величезною кількістю фотографів, один з яких допоможе залишити в пам'яті такий особливий день.
 • Весільна фотографія
  Весільна фотографія
  Якщо ви думаєте, що весільна зйомка обмежується кадрами «наречена біля дзеркала», «весільна сукня на вішалці», «прогулянка з нареченим парком», то ви, звичайно, помиляєтеся.
 • Ідеї для весільного фото: поради фотографу
  Ідеї для весільного фото: поради фотографу
  Класика сучасної весільної фотографії – це не тільки фотографії наречених та їх гостей, а й фотозйомка усіх важливих деталей весілля, що створюють настрій, – обручки, сукня, туфлі, парфуми та прикраси.
 • Вибираємо фотографа на весілля
  Вибираємо фотографа на весілля
  Після того, як визначитеся з місцем проведення весілля і сукнею нареченої, вибір фотографа – ймовірно, найбільш важливе питання, яке потрібно вирішити при плануванні найщасливішого дня у вашому житті.
 • Як вибрати відеооператора на весілля?
  Як вибрати відеооператора на весілля?
  Спогади про весілля будуть зігрівати серця подружжя довгі роки, але щоб вони не забулися, варто подбати про те, щоб увіковічнити їх.
 • Як вибрати відеооператора на весілля?
  Як вибрати відеооператора на весілля?
  Спогади про весілля будуть зігрівати серця подружжя довгі роки, але щоб вони не забулися, варто подбати про те, щоб увіковічнити їх.
 • Ідеї для весільного фото: поради фотографу
  Ідеї для весільного фото: поради фотографу
  Класика сучасної весільної фотографії – це не тільки фотографії наречених та їх гостей, а й фотозйомка усіх важливих деталей весілля, що створюють настрій.
^ Наверх