Статті
 • Тіла притягають металеві предмети так само, як і звичайний магніт
  Унікальна сім’я володіє надприродними здібностями, які сучасна наука пояснити не в змозі. Двоє дітей та бабуся притягають своїми тілами металеві предмети.
 • Двічі здолавши рак, разом із чоловіком виховує 12 дітей
  Олена Матвіюк, яка двічі здолала рак, разом з чоловіком Василем виховує трьох рідних та дев’ятьох прийомних дітей.
 • Сам змайстрував вітряк, щоб не платити нікому за електрику
  Чудо-вітряк змайстрував для себе рівненський фермер Петро Тимощук. Стимулом послугувало подорожчання електроенергії.
 • Похоронили у «Феррарі»
  Про американку Сандру Вест всі б вже давно забули, якби не її похорон, який перетворився на справжнє шоу.
 • Матушка Стефана: «Живу надією зустрічі з Господом»
  Ігуменю Зимненського жіночого монастиря знають не лише на Волині. Вона дуже багато робить для зміцнення православної віри і відновлення монастиря.
 • Створює унікальних комах із бісеру, яких купують у Європі й США
  Чарівна українська майстриня Любов Бабак, яка спеціалізується на техніці бісерної вишивки, створює унікальних жуків із бісеру й дорогоцінного каміння.
 • Хлопчик з України був добровільним в’язнем у москвича
  До «доброго дяді» Андрій пішов від недолугої мами і став добровільним в'язнем старої комуналки
 • Знахар допоміг українці стати дизайнером
  Створювати красиві жіночі сумки було дитячою мрією Ірини Сеньківської з Черкас. Якось в дитинстві, гортаючи жіночий журнал, вона застигла, побачивши рекламу аксесуарів від Hermes.
 • Діток, яких рідні батьки тримали в клітці, виховує багатодітна сім'я
  Кілька років тому українців шокувала звістка, як рідні батьки, які живуть на Вінниччині, тримали малят у дерев’яній клітці. Зробили це, аби ті не заважали їм господарювати.
 • Поїхала за міліонером ... для дітей
  У маршрутці, що прямувала до Світязя, поруч зі мною сиділа жінка років 45-ти. Її мобілка часто дзвонила, і пасажирка постійно ніби виправдовувалася, чому вона їде відпочивати.
 • "Робіть з малою, що хочете, а я на збереженні, чекаю дитину"
  62-літня Ганна Федорівна (ім’я змінено) на відпочинок до санаторію приїхала із п’ятирічною внучечкою. Поки бабуся проходила усі потрібні лікувальні процедури, дівчинка змушена була годинами чекати в коридорі. Люди дивувалися, чому літня жіночка приїхала із дитиною замість того, щоб самостійно полікуватися і відпочити. Натомість Ганна Федорівна розповіла непросту історію про себе і свою онуку, яка стала непотрібною рідній мамі.
 • Названі діти вигнали з хати, а рідний син погрожує вбити
  До нас щодня приходять різні люди. Вони звертаються із проханням вислухати і допомогти їм, розповідають про свої проблеми з владою та чиновниками, рідними та друзями. Але є такі історії, що не просто вражають, а шокують. Ось і цього разу прийшла жіночка, яка розповіла нам про свою сусідку, яку побив син і вигнав з дому.
 • Продала квартиру і залишила дітей бездомними
  Матір, що кинула своїх дочок, раптово з'явилася, щоб продати однокімнатну квартиру, в якій жили дівчата. Тепер старша донька, 25-річна Марина, стала бездомною, а її 10-річну сестричку Віку забрали в притулок
 • Удочерив, аби познущатись
  Жінку, яка розповіла мені цю історію, я зустріла на автобусній зупинці. Вона стояла і плакала. Підійшовши, почала її заспокоювати. Познайомились, розговорились. Виявляється, Тетяна (ім'я моєї співрозмовниці змінено з етичних міркувань) їхала з похорону вітчима. Я поспівчувала їй, а вона, схлипуючи, сказала: «Я хотіла, щоб він помер». Почувши таке, я не повірила своїм вухам і почала розпитувати, що ж такого зробив їй вітчим. Жінка не відразу зізналась, а потім не витримала і розповіла про все, як було.
 • Батьки скалічили тіло, та не скалічили душу
  Вадим Мартинюк,мешканець Нововолинська, народився здоровою дитиною, але ще в дитинстві батьки-алкоголіки зробили його калікою. Його саджали у дерев’яну діжку, яку використовували як дитячий манежик, внаслідок чого організм поступово деформувався. Лікарі поставили йому діагноз — прогресуюча м’язова дистрофія. Тепер Вадим пересувається тільки на інвалідному візку.
 • Дешевим кремом ховала синці від чоловіка
  Де можна дізнатися найсвіжіші новини, особливо політичні та про гламурних зірок шоу-бізнесу? Ні, зовсім не із засобів масової комунікації, а у звичайній маршрутці. Ба, більше, тій, що везе людей з навколишніх сіл до обласного центру. І їдуть селяни, хто за чим.
 • Вишивані мрії Ніни Данилевич
  Ця дівчина ніколи не була за кордоном, але у багатьох країнах світу вже є її вишивки. Завдяки ниткам, голці та барвистим орнаментам на полотні вона зуміла полюбити життя і знайти сили, щоб боротися за своє майбутнє.
 • У тому, що став безхатченком, звинувачує дружину
  Щоденно із раннього ранку він нишпорить у сміттєвих баках, вишукує в них порожні пляшки, поношені, викинуті речі, які можуть стати у пригоді безхатченку, і йде до інших, таких, як і він, викинутих на узбіччя життя.
 • Перетворив традиційну бандуру на сучасний інструмент
  Валентина Лисенка недарма вважають яскравим інструменталістом, а дехто з музичних критиків називає його «справжнім революціонером у сучасному мистецтві». Так, житель Володимира-Волинського зумів зробити те, що багатьом не під силу, – перетворити бандуру на сучасний інструмент.
 • Як я записувався до армії «Новоросії»
  Цього хлопчину випадково знайшла в мережі Інтернет. Прочитала декілька повідомлень, які демонстрували його підтримку нашій державі та українським героям, і натрапила на зовсім свіжу розповідь.
1   2     
^ Наверх