Найцікавіше

Долі

 • «Валив би ти під три чорти!»
  «Валив би ти під три чорти!»
  Соня завжди була скромницею. Акуратно підстрижена чупринка, платтячко рівно до колін – типова сіра мишка. Але саме цю «мишку» вибрав чомусь сусідський парубок Сергій.
 • У своїх вишивках майстриня «пише» послання до Господа
  У своїх вишивках майстриня «пише» послання до Господа
  Мережити хрестиком свою долю розпочала Тамара Козак іще з десяти літ. І так само, як у «Пісні про рушник», викладає на полотно всі свої радощі й смутки. Адже за 70 років було їх ой як багато…
 • Лист від дружини беріг до останньої миті життя
  Лист від дружини беріг до останньої миті життя
  Лист вдови капітана повернувся додому через три роки. На полі бою знайшли капсулу, в якій боєць АТО зберігав послання від коханої дружини.
 • Обманювали і чоловік, і рідні батьки, аби не дати розлучитися
  Обманювали і чоловік, і рідні батьки, аби не дати розлучитися
  ?Півтора року Юля і Вадим жили в нещасливому шлюбі, який уклали через ранній Юлин «зальот». Аборт дівчина робити не хотіла, а батьки – прихильники міцного шлюбу – наполягли на одруженні, щоб і дочка була при чоловікові, і щоб тато у малюка був.
 • Самотня, вагітна і… з двома коханцями
  Самотня, вагітна і… з двома коханцями
  І як могла вона у свої 40 повірити, довіритись, віддатись, щоб потім почути…
 • Зробили приворот на батька, а постраждала вся родина
  Зробили приворот на батька, а постраждала вся родина
  Приворот на чоловіка, неважливо вільного чи одруженого, неодмінно закінчується трагедією. У цьому переконалася родина Войчуків.
 • Сорочка «на смерть» поклала в могилу
  Сорочка «на смерть» поклала в могилу
  Свекруха Ольги була веселою жінкою, завжди із зачіскою та зі смаком одягнена. Звали її Лідія Іванівна.
 • Вижили, опинившись в епіцентрі вибуху газу
  Вижили, опинившись в епіцентрі вибуху газу
  Цю надзвичайну подію досвідчені фахівці називають безпрецедентною: за декілька десятків метрів від автозаправної компресорної станції злетів у повітря легковий «Фольксваген-Пассат», обладнаний газовою установкою.
 • У дідуся влучила кульова блискавка, а він залишився живий
  У дідуся влучила кульова блискавка, а він залишився живий
  Неймовірний випадок стався в селі Воля-Свійчівська Володимир-Волинського району Волинської області. У місцевого жителя Леоніда Лещука влучила кульова блискавка, що залетіла в будинок під час грози
 • Стала мамою для двох сиріток
  Стала мамою для двох сиріток
  Життя Уляни було розписане як по нотах. Закінчення школи та атестат з відзнакою, університет з червоним диплом, а згодом посада керівника на юридичній фірмі. Усе, як мріялось ще зі шкільної парти. Батьки не могли натішитись своєю єдиною донькою. Лиш одне хвилювало материнське серце: їхня Уляна ніколи не відчує, що таке бути мамою.
 • Через прадіда-перелюбника чоловіки йшли на той світ
  Через прадіда-перелюбника чоловіки йшли на той світ
  Багато років тому жахлива автокатастрофа забрала життя подружжя – Олена і Денис загинули на місці аварії, не приходячи до тями. Серед живих залишився тільки їхній син Валентин.
 • Колишня дружина вирішила помститися розлучниці
  Колишня дружина вирішила помститися розлучниці
  Світлані було дуже боляче. Так, що навіть очі розплющила через біль. Біла стеля, білі стіни. Тепер вона знала, що біль білого кольору.
 • Покинула чоловіка із трьома дітьми
  Покинула чоловіка із трьома дітьми
  "Мамо, будь ласка, не кидай нас», – ледь стримуючи сльози, усе повторював старший 14-літній син Іван. Середній, десятирічний Сашко, мовчки дивився на матір благальними, повними сліз, очима, а найменша, семирічна Даринка, обхопила її руками і ридала.
 • Я чекаю, тебе мамо...
  Я чекаю, тебе мамо...
  Андрійко прокинувся від власного крику. Такі сни він бачив практично щоночі. Хлопчик засунув руку під подушку і дістав звідти фотографію жінки, яку знайшов кілька місяців тому на вулиці під час прогулянки. А тепер завжди зберігав в себе під подушкою і вірив, що це його мама. У темряві Андрійко довго вдивлявся в її гарне обличчя і непомітно для себе заснув....
 • Приворожила, аби занапастити коханого
  Приворожила, аби занапастити коханого
  Не можна було сказати, що Наталю природа чимось обділила: розумна, красива, струнка, вона зводила з розуму багатьох хлопців. Але, як це зазвичай відбувається, закохалася в того, хто зовсім не звертав на неї уваги.
 • Виховала для себе ідеального мужчину
  Виховала для себе ідеального мужчину
  – Уявляєш, він не може сам собі супу в тарілку налити, навіть хліб нарізати! Каже: «Подай мені і сиди поруч». Цукор у чай і то я йому повинна насипати і розмішати, – ділилася Оксана з подругою Іриною своїми бідами.
 • Вгріла сковорідкою чоловіка-тирана
  Вгріла сковорідкою чоловіка-тирана
  Алкоголік із величезним стажем, Степан зводив з розуму всю свою родину. Коли приходив п’яний, від його дебошу і побоїв потерпали і дружина Наталя, і десятирічна донька, і Наталчині батьки. Але одного разу терпець таки увірвався.
 • Маленьке життя молило зупинитися
  Маленьке життя молило зупинитися
  Світлані тоді було 17 років, коли зустріла трохи старшого від себе Олега, стрункого, розумного та веселого. Чи це було кохання? Напевно, що ні, але це точно було перше в її житті почуття відданості чоловікові.
 • Врятував
  Врятував "бомжа" від п'яних молодиків
  Олексій завжди оминав десятою дорогою таких, як той безхатченко, що вештався в їхньому дворі. Зім’яте червоне обличчя, спиті очі, брудний одяг – усе як годиться, в «образі бомжа».
 • Авантюрна пропозиція подарувала надію
  Авантюрна пропозиція подарувала надію
  Ще з дитинства так склалося, що Ваня і Катруся були нерозлучні. Їхні мами вже в пологовому будинку потоваришували, спільне очікування на первістків зблизило їх. Тож із пелюшок діти були разом.
1   2   3   4   5   6   7   8     
^ Наверх