В центрі уваги

ФІФА збільшила інвестиції у футбол у п'ять разів

ФІФА збільшила інвестиції у футбол у п'ять разів

Міжнародна федерація футболу збільшила інвестиції у футбольну галузь у п'ять разів, незважаючи на пандемію коронавірусу.

Про це заявив президент організації Джанні Інфантіно під час засідання Конгресу ФІФА.

«Цей крихітний вірус показав нам, наскільки ми уразливі. Але він також показав, як ми взаємопов'язані, тому що раніше не було таких сильних змін як у світі, так і в футболі. Цей вірус також показав нам, що здоров'я - найважливіша річ, яку ми маємо. І я хотів би подякувати вам за єдність і солідарність, які ви продемонстрували в цей нелегкий час. Я також хотів би подякувати Раді ФІФА, тому що ми змогли оперативно відреагувати і підготувати план, щодо пом'якшення наслідків коронавірусу, на який було виділено $1,5 млрд. Ми змогли це зробити, тому що ФІФА знаходиться в хорошому фінансовому стані», - сказав він.

Президент організації зазначив, що для реалізації заходів підтримки були використані заощаджені федерацією кошти.

«Ми збільшили інвестиції у футбол у п'ять разів. Ми змогли заощадити значні кошти, які не знадобилися. Не ФІФА зіткнулася з кризою, а футбол, і для мене абсолютно ясно, що ФІФА повинна допомогти галузі. У нас є гроші, тому що у новій ФІФА гроші більше не зникають, вони йдуть туди, куди слід - у футбол, на допомогу футболу », - уклав Джанні Інфантіно.

На даному етапі, сфера футболу переживає своє оновлення. Після довгого карантину почали проводитись матчі такі, як: Ліга Європи, Євро-2020, власне українські тощо. Все більше і більше прихильників футболу починають використовувати ставки на матчі, адже це вигідно і прибутково. На сайті “Рейтинг Букмекерів” ви можете скачать БК Парі Матч, фонбет, леон, марафон та інших букмекерських контор.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: футбол, коронавірус
В тему