Сім'я

Як здивувати чоловіка у ліжку? 5 оригінальних фантазій

Як здивувати чоловіка у ліжку? 5 оригінальних фантазій

Не знаєш, як зробити секс пристраснішим? Все дуже просто! Декілька рокових образів і ви не покидатимете спальні!

 

 

Легкодоступна вчителька, вульгарна медсестричка та сувора поліцейська? Це все, на що ви здатні, аби здивувати коханого у ліжку? Пора приміряти нові, звабливі образи, від яких ваш партнер втратить голову.

 

Ніжна наречена

Кожна дівчина мріє приміряти весільну сукню. А кожна заміжня дама не проти ще раз перетворитися на прекрасну наречену. Реалізуйте свої сокровенні мрії та втільте сексуальні фантазії супутника. Дозвольте коханому провести репетицію першої шлюбної ночі або переграти її.

 

Провінційна актрисулька

Перевтілитися у актрису зі світовим ім’я досить складно. А от зіграти роль невинної панянки, яка приїхала покоряти столицю, зможе будь-хто. Окрім того, більшість чоловіків мріють про те, щоб звабити простачку з глухого села.

 

Недосвідчена спортсменка

Ну хто не мріяв про «ЦЕ» на більярдному столі? А кого з джентльменів залишить байдужим коротенька тенісна форма?

Одягайте спортивний одяг та фантазуйте! Ви можете перевтілитися у недосвідчену спортсменку, а ваш партнер – у професійного тренера.

 

Вимоглива директриса

Не завжди сильна стать бажає підкоряти, іноді їм кортить самим виступити в ролі жертви. Стильний і сексуальний костюм, зібране волосся, діловий тон… І з простої домогосподарки ви перетворюєтесь на прискіпливу директрису, яка готова незвичайним способом виплатити зарплату своєму підлеглому.

 

Фатальна незнайомка

Розщедріться на розкішну сукню. Запросіть коханого у ресторан. Прийдіть першою. А коли він підійде до вас, вдайте, що ви не знайомі. Вигадайте цікаву історію. Наприклад, ви танцівниця, яка вперше у цьому місті. Зіграйте роль рокової жінки, яка готова провести одну палку ніч з незнайомцем. Кожен другий чоловік мріє про секс без обов’язків.

^ Наверх