Послуги

Спеціалізовані

 • Коли здавати речі у хімчистку?
  Коли здавати речі у хімчистку?
  Про прання верхнього одягу ми задумуємося двічі в рік: восени, коли підкрадаються холоди, та навесні, коли тяжкі куртки і пуховики закидаємо у шафу. Однак що можна прати, а чому звичайна вода нашкодить?
 • Що можна здати в хімчистку і чому це потрібно робити
  Що можна здати в хімчистку і чому це потрібно робити
  Технічні можливості людства постійно прогресують. На ринку послуг з’являються все актуальніші пропозиції, які покликані допомагати людям. Одне з благ цивілізації – хімчистка. Сьогодні знає кожен: марно намагатись очистити дублянку від плям, якщо необхідних знань і практичних навичок недостатньо…
 • 5 основних правил конференц-сервісу
  5 основних правил конференц-сервісу
  Конференц-сервіс пропонує максимально комфортні умови для клієнтів та організовує захід якісно, а головне – у максимально короткий термін. Така послуга незамінна у сучасному бізнесовому світі. Проте чим керуватися, обираючи заклад, де відбуватиметься ділова зустріч?
 • Catering – мобільно, швидко та якісно
  Catering – мобільно, швидко та якісно
  Вам не знайоме слово «Catering»? Дивно, адже ви стовідсотково стикалися зі сферою цих послуг.
 • Що таке конференц-сервіс?
  Що таке конференц-сервіс?
  Що таке конференц-сервіс та що входить у сферу обов’язків цієї інфраструктури? Про основні принципи роботи конференц-сервісу розповість стаття.
 • Як відремонтувати флешку
  Як відремонтувати флешку
  Відновити і відремонтувати флешку – це далеко не одне і те ж. Коли ви ремонтуєте флешку, то готуйтеся до того, що ви можете втратити важливі дані, проте при цьому отримаєте працездатний пристрій, який буде служити ще довгий час після ремонту.
 • Не вмикається планшет – що робити?
  Не вмикається планшет – що робити?
  Трапляється, що планшет працював годину тому, і раптом він просто не реагує і не вмикається. Таке буває досить часто. Якщо не вмикається планшет, можна спробувати своїми силами повернути його до життя.
 • Як захистити свій дім від грабіжників
  Як захистити свій дім від грабіжників
  Залізні двері не гарантують абсолютної безпеки вашому дому. Як максимально захиститися від злочинців? Скористайтеся наступними ефективними порадами.
 • Як вибрати хорошу няню
  Як вибрати хорошу няню
  Якщо ви потребуєте послуг няні, краще звернутися до професійних агенцій, де вам запропонують перевірену і надійну кандидатуру. Можна скористатися і порадами знайомих, але тоді відповідальність за вибір няні лягає повністю на вас.
 • Як вибрати фотографа
  Як вибрати фотографа
  Є чіткі критерії для вибору фотографа
 • Що робити, якщо на ноутбук потрапила вода
  Що робити, якщо на ноутбук потрапила вода
  Рідина, яка пролилася на комп’ютер, може призвести до його несправності. Що робити, якщо неприємність сталася?
^ Наверх