Послуги

Побут

 • Як очистити чайник від накипу домашніми засобами
  Як очистити чайник від накипу домашніми засобами
  Як відомо, під час кипіння у чайнику – чи то природному газі, чи на електриці – з води виділяються солі магнію та кальцію. Вони відкладаються в так званий накип, який шкодить не лише нашому здоров’ю, але й справності чайника.
 • Як відчистити праску від нагару
  Як відчистити праску від нагару
  Кожна праска – чи то вітчизняна, чи імпортна – рано чи пізно втрачає блиск і дзеркальну поверхню підошви, яка, власне, прасує одяг. Це зумовлено утворенням накипу на поверхні. Як очистити праска від нагару в домашніх умовах?
 • Чим чистити срібні прикраси і посуд
  Чим чистити срібні прикраси і посуд
  Для дбайливих господинь, модниць і володарів масивних срібних перснів знайома ситуація, коли їхні прикраси чи посуд зі срібла стає тьмяним, із плямами почорніння. Це природній ефект – іони срібла, взаємодіючи в реакції з молекулами сірководню, утворюють сульфіди, які нагадують чорно-сіру плівку.
 • Корисні поради щодо хімчистки
  Корисні поради щодо хімчистки
  Існує хибна думка, що верхній одяг слід віддавати до хімчистки тільки тоді, коли забруднення стають видними, а за один-два сезони одяг не забруднюється
 • Як вибрати хімчистку
  Як вибрати хімчистку
  Більшість клієнтів хімчистки звертають увагу на такий момент, як вартість послуг. Однак ціна за послуги хімчистки все ж є не головною. Найважливіше – це якість робіт.
 • Суперідеї для легкого чищення
  Суперідеї для легкого чищення
  Ці маленькі секрети допоможуть вам дивовижно полегшити прибирання.
 • Хитрі ідеї для прибирання дрібних речей
  Хитрі ідеї для прибирання дрібних речей
  Різноманітні дрібні речі в домі часто створюють помітний безлад. Коли не знаєте, як і де зберігати домашні дрібнички, зверніть увагу на наступні поради.
 • Чистимо газову плиту без проблем
  Чистимо газову плиту без проблем
  Не можете терпіти чистити духовку? Вихід є! Цей метод перетворить процес чищення у задоволення та забезпечить блиск і чистоту без зайвих проблем.
^ Наверх