Поради

Які знаки Зодіаку не знають значення слова «романтика»

Які знаки Зодіаку не знають значення слова «романтика»

Цукерково-букетний період, вечері при свічках і пристрасть – це традиційний початок нових стосунків.

Але деякі люди зовсім не сприймають такої поведінки, вважаючи її дурною і дуже несерйозною. Які ж знаки Зодіаку можна назвати сухими реалістами, які марно не будують повітряних замків?

Козеріг

Козероги ніколи не були і не будуть романтиками: вони вважають це занадто дурною тратою часу. Звичайно, Козероги можуть відчувати глибокі почуття щодо своєї другої половинки, але будуть висловлювати це абсолютно іншими способами: більш раціональними і логічними, як і самі Козероги. Земляний знак показує свою любов справами, а не красивими словами і пишними букетами, які, на думку Козерога, ні до чого; все одно швидко зів'януть.

Діва

У стосунках Діви з головою йдуть у критичний аналіз того, що відбувається: їм не до романтики. Діва будує відносини чітко, ґрунтуючись на сухих фактах, і завжди пропускає романтичні періоди повз себе, вважаючи це чимось дитячим. Діви, завдяки своїй надмірній категоричності, часто не можуть побудувати міцні довгі стосунки і залишаються в гордій самотності. Представники знаку, які зуміли знайти другу половинку, зазвичай вимогливо ставляться до обранця, чекаючи від нього логічно обґрунтованих вчинків, але аж ніяк не романтичних дурниць.

Водолій

Водолій розвиває відносини швидко, минаючи стадію цукеркового періоду. Якщо Водолій щиро любить, то, на його думку, романтика тут ні до чого: варто звернути гори заради партнера, закріпити любов штампом в паспорті і народити дітей, решта – зайве. Водолії дуже волелюбні, щоб заганяти себе під шаблони суспільства, якими вони і вважають всі романтичні традиції, тому розвивають відносини так, як самі вважають за потрібне.

Овен

Овни занадто горді, щоб продемонструвати свою пристрасть до романтичних вчинків. Овен зробить все, щоб підтримати свою репутацію гордої і незалежної людини. Знак вважає романтику слабкою ланкою у відносинах і не може дозволити собі проявити слабину хоч десь, всіляко зберігаючи вид негласного і незламного лідера.

Близнюки

Близнюки живуть, звідусіль чекаючи каверзи, тому замість класичного періоду побачень під відкритим небом проходять довгий шлях до довіри свого партнера. Близнюкам абсолютно не до романтики, адже вони не впевнені в щирості стосунків, які розвиваються. Якщо обранець пройшов перевірку часом, Близнюки здатні любити його дуже пристрасно, але і тут не буде місця романтиці: повітряний знак висловлює любов по-своєму, уникаючи зайвих романтичних ніжностей.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: стосунки, психологія, поради астролога
В тему