16 Листопада 2017
Новини

Папі Римському подарували унікальний «Ламборґіні» у кольорах Ватикану

Папі Римському подарували унікальний «Ламборґіні» у кольорах Ватикану

Святійший Отець благословив автівку та залишив на ній автогаф. Спорткар буде продано з аукціону будинку Sotheby's, а виручені кошти направлять на благодійність. Інформує credo.pro.

Як йдеться у повідомленні, італійський виробник спортивних автомобілів «Lamborghini» подарував Папі Франциску унікальний автомобіль модельного ряду «Huracan». Подія за участю керівництва підприємства відбулася вранці, 15 листопада 2017 р., перед початком загальної аудієнції.

У повідомленні Ватиканського прес-центру зазначається, що спорткар буде проданий на аукціоні, а виручені кошти – передані для фінансування кількох проектів. Насамперед, мова йде про проект Папської Фундації «Допомога Церкві в потребі» щодо відбудови Долини Ніневії – звільненого від так званої Ісламської держави регіону на півночі Іраку. Його метою є сприяння поверненню християн до своїх поселень, відбудовуючи їхні помешкання, громадські установи та місця культу. Після трирічного перебування в таборах для внутрішніх переселенців у Іракському Курдистані, вони зможуть повернутися до свого коріння та відновити свою гідність.

Ще одним адресатом допомоги стане «Спільнота Папи Йоана ХХІІІ», яка допомагає жінкам, які стали жертвами торгівлі людьми та були втягнені у проституцію. Кошти будуть передані на фінансування проекту «Дім Папи Франциска».

Йдеться про оснащення належним чином структур, призначених для прийняття жінок, які намагаються втекти від цього сучасного рабства. Акція збігається із десятиріччям відходу до вічності о. Оресте Бенці, засновника Спільноти, та 50-річчя її заснування, що припадатиме на 2018 рік.

Врешті, частину коштів з продажу унікального автомобіля передадуть двом італійським товариствам, які здійснюють благодійні проекти в Африці. Це допомога дітям, які з різних причин втратили руки (ампутація, поранення). Фундація оплачує операції дітям в ПАР.
 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ
В тему