12 Вересня 2021
Новини

«Червона зона» до кінця вересня та локдаун: яка ситуація з коронавірусом в Україні

«Червона зона» до кінця вересня та локдаун: яка ситуація з коронавірусом в Україні

Україна до кінця вересня може увійти до «червоної»  зони через збільшення кількості хворих на  коронавірус. Локдаун практично неминучий.

Головна причина – початок навчального року в режимі оффлайн.

 Таку думку висловив лікар-епідеміолог Олексій Галімський. "Є дуже великий ризик, що з обвалом ми не дотягнемо до жовтня", – заявив він.

"Не можна під час епідемії в серпні організовувати хресні ходи, влаштовувати масові святкування на День Незалежності. І головне – не можна було починати оффлайн навчальний рік: починати очні заняття в школах і вузах, а дошкільнят відправляти в дитячі садки", – підкреслив Галімський.

За словами медика, масова вакцинація педагогів не матиме особливого ефекту, оскільки вірус поширюватимуть діти.

"Рекомендації із вакцинації вчителів – це справжній маразм: якщо в шкільному класі сидить 30 нещеплених дітей і 1 щеплений учитель, вчитися можна, а коли в класі сидить 31 нещеплена людина, займатися вже не можна", – зауважив лікар.

Він запевнив, що діти будуть "розносити заразу повсюдно". "Діти проїдуть в громадському транспорті, пограються на дитячому майданчику, прийдуть додому. "Соціального дистанціювання" у дітей немає ніде – воно серед дітей неможливо в теорії, тому що це діти".

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, коронавірус
В тему