16 Березня 2020
Новини

Louis Vuitton виготовлятиме антисептики замість парфумів

Louis Vuitton виготовлятиме антисептики замість парфумів

Компанія Louis Vuitton Moët Hennessy використає свої заводи у Франції для виробництва парфумів для виготовлення антисептиків.

Президент компанії Бернар Арно заявив, що здоров’я нації в пріоритеті для його компаній, а дефіцит антисептичних засобів в умовах широкого поширення епідемії коронавірусу на території Європи недопустимий, - повідомляж 24 канал.

Необхідність вироблення антисептичних гелів виникла через те, що зі спалахом коронавірусу в магазинах та аптеках їх масово не вистачає. Для виробництва антисептиків переобладнають лінії для випуску парфумерії та косметики Christian Dior, Guerlain і Givenchy на трьох фабриках у Франції.

Безкоштовні антисептичні засоби будуть передані у 40 французьких лікарень. За перший тиждень, компанія планує випустити 12 тонн санітайзерів. Виробництво буде відбуватися до тих пір, поки в цьому буде потреба.

Корпорація LVMH спеціалізується на виробництві предметів розкоші та володіє багатьма люксовими брендами, такими як Louis Vuitton, Dior, Kenzo, Givenchy та багато інших.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Світ, коронавірус
В тему