В обласному ценрті Волині від двобічної негоспітальної пневмонії померла лучанка.
Про це ІА "ВолиньPost" стало відомо з власних джерел.
Інформацію підтвердили у Волинському обласному лабораторному центрі.
Директор цієї установи Наталія Янко розповіла, що 49-річна жінка померла від двобічної негоспітальної (виникла в позалікарняних умовах) пневмонії.
Збудник пневмонії, від якої померла лучанка, наразі невідомий, проводять вірусологічне дослідження.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Прикордонник з Луцька здобув золото Кубка Європи з джиу-джитсу
Сьогодні, 14:57
У Луцьку досі не визначилися з демонтажем будинку на Озерецькій
Сьогодні, 13:58
Лучан кличуть на музично-поетичний вечір
Сьогодні, 11:34
Помер захисник з Ковельщини Микола Михалевич
Сьогодні, 08:41
Омбудсмен перевірить інцидент із ТЦК та стріляниною у Луцьку
12 Червня 2026
У Луцьку створять Раду волонтерів при міськраді
12 Червня 2026
У Луцьку на Степана Бандери облаштували дві смуги руху
10 Червня 2026
У Рівному і Луцьку двох людей підозрюють у сутенерстві
10 Червня 2026
У лікарні помер захисник з Володимира Андрій Лавренюк
10 Червня 2026
На Львівщині чоловік підпалив себе після конфлікту з тещею
10 Червня 2026
Реклама





