5 Лютого 2020
Новини

Скільки українців перебуває на заблокованому лайнері, де виявили спалах коронавірусу

Скільки українців перебуває на заблокованому лайнері, де виявили спалах коронавірусу

На борту круїзного лайнера Diamond Princess, який виявився заблокованим біля берегів Японії через спалах китайського коронавірусу, перебуває 26 українців.

У десяти осіб, які опинилися на судні, медики підтвердили інфікування коронавірусом 2019-nCoV. Чи є серед них громадяни України, поки невідомо. Про це інформують у Центрі громадського здоров’я МОЗ України.

Зазначається, що про спалах смертоносного коронавірусу на круїзному лайнері влада Гонконгу повідомила 2 лютого. Інфікованим виявився пасажир, який був на борту лайнера від 20 січня 2020 року. Новий коронавірус у нього діагностували 25 січня після висадки у Гонконзі. 

У зв'язку з цим, від четвертого лютого судно перебуває на карантині, а пасажири та члени екіпажу, які контактували з цим чоловіком або мають підозру на вірус, проходять ПЛР-дослідження. В 237 пасажирів та членів екіпажу медики взяли зразки для аналізу. 

Наразі отримано результати тестування для 31 зразку, десять з яких виявились позитивними на коронавірус 2019-nCoV. Чи є серед інфікованих українці, нині з’ясовує Центр громадського здоров’я. Загалом, за інформацією відомства, на борту лайнера перебуває 26 громадян України.

У пресслужбі наголосили, що круїзний лайнер здійснює рейс без заходу у порти України. Про цей інцидент вже  поінформовано українську прикордонну службу.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Світ, хвороби, українці, моз
В тему