Радник міського голови Луцька Ігор Поліщук поділився шкільними світлинами.
1 лютого він виклав у facebook фотографії.
"15 років від випуску в рідній 15 школі. Дякую всім", - написав посадовець.





Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Підтвердили загибель Героя з Волині Юрія Любежаніна
5 Червня 2026
У Луцьку відремонтували низку скляних зупинок
3 Червня 2026
Реклама





