24 Січня 2020
Новини

Через смертельний вірус у Китаї закрили 13 міст

Через смертельний вірус у Китаї закрили 13 міст

Портове китайське місто-мільйонник Ухань, а також Хуанган та Ечжоу закривають.

Влада Китаю вирішила призупинити всі авіарейси звідти, а також – залізничне сполучення. Окрім того, влада просить містян не залишати Ухань без особливих на те причин, повідомляє 24 канал.

Водночас, китайська державна газета People’s Daily повідомила, що всім заборонено залишати місто від 10 години ранку 23 січня.

Тобто усі залізничні станції, паромні служби і аеропорт вже закриті. Окрім того, припинилась робота громадського транспорту та метрополітену всередині Уханю. 

До слова, тим, хто проживає в Ухані, раніше вже порадили уникати натовпу та мінімізувати громадські зібрання, а бібліотеки, музеї та театри скасували виставки та вистави. Як пише BBC, туристичним пам'яткам та готелям міста наказали припинити масштабну діяльність. Також скасували місячну новорічну церемонію вручення молитов у міському храмі Гуйюань, яка минулого року зібрала 700 000 людей.

23 січня з'явилася інформація, що закрили ще два міста – Хуанган та Ечжоу. У них теж скасували рух громадського транспорту і виїзні залізничні шляхи, заборонили масові заходи та закрили ринки. Проте автомобілі поки що мають змогу проїжджати повз місто та покидати його, втім пасажири зобов'язані проходити епідеміологічну перевірку. 

24 січня стало відомо, що закрили ще 11 міст провінції Хубей, серед яких: Чібі, Чжицзяне, Хуанши, Сянтао, Ениши, Цяньцзяне і Сяньнине.

Коронавірус – це група вірусів, які здатні викликати застудні захворювання та нетипові пневмонії.В основному, коронавірусами заведено вважати віруси інфекційного бронхіту птахів, хоча в цю родину входять і коронавіруси людини.
Досі вважали, що коронавірус вражає тварин. Передача від людини до людини досить обмежена. Точні причини спалаху в Китаї ще з'ясовують.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: китай, хвороби
В тему

Останні матеріали