24 Жовтня 2019
Новини

Чому церква закликає не святкувати хеловін

Чому церква закликає не святкувати хеловін

Останніми роками в Україні все більшої популярності набуває свято хеловін, яке не притаманне українським християнським традиціям.

Так, на засіданні Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій (куди входять різні конфесії) їх представники застерегли всіх громадян, особливо керівників закладів освіти, вчителів і батьків, від «святкування» хеловіну, бо це духовно небезпечна і чужа для України традиція, - повідомила пресслужба Волинської єпархії Православної Церкви України. 

«Декому здається, що хеловін – то лише гра з використанням жахливих масок і костюмів, тож, мовляв, нічого гріховного, демонічного в цьому нема. Проте насправді основа хеловіну – поклоніння силам тьми, дияволу і його прислужникам, що нині набуло начебто карнавального вигляду».

Адже походження цього святкування – язичницьке вшановування сатани і бісів у давніх кельтських племенах, що згодом перетворилось на частину американізму й нині прищеплюється по всьому світу національним культурам.

Останніми роками хеловін і в Україні «набув характеру епідемії: день нечистої сили масово й відкрито стали відзначати у відпочинкових комплексах, ресторанах і кафе, вищих навчальних закладах, подекуди навіть у школах і дитячих садках. Обслуговуючий персонал, студентів і школярів, усупереч їхнім християнським переконанням, змушують розмальовуватись, одягатись у потворні костюми й брати участь у цій дияволіаді», - розповів керуючий єпархією, митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

Тож владика Михаїл настійно просить православних «не бути самим серед учасників хеловіну і не змушувати й не радити іншим – чи то колегам, чи друзям, чи підлеглим».

«Будьмо пильні, бо ворог роду людського не спить і використовує будь-які можливості, аби збити нас зі шляху до Небесного Царства!» – закликає керуючий єпархією.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: традиції, церква, свято
В тему