3 Вересня 2019
Новини

Хлопчик осліпнув через чіпси і картоплю фрі

Хлопчик осліпнув через чіпси і картоплю фрі

У Великій Британії госпіталізували підлітка, який із незрозумілих причин втратив зір. Виявилось, що майже все своє життя він харчувався лише перекусками.

Лікарі вважають, що він одужає, повідомляє theБабель.

17-річний хлопець із Бристоля починаючи з молодшої школи їв лише картоплю фрі, чипси та білий хліб. Зрідка він їв трохи шинки чи ковбаси. У юнака виявили сильний дефіцит вітамінів та недоїдання. Через погіршення зору він не міг водити машину, дивитися телевізор чи впізнавати обличчя.

Оптичну нейропатію, спричинену поганим харчуванням, можна вилікувати, але тільки у разі раннього діагностування. В іншому випадку зоровий нерв може повністю зруйнуватись.

Вперше хлопець, ім?я якого не розкривають, потрапив до лікарів у 14 років, бо відчував сильну втому. Тоді в нього діагностували дефіцит вітаміну В12. Хлопець закинув лікування і через три роки майже повністю втратив зір. Цього разу в нього виявили ще й дефіцит міді, селену та вітаміну D.

Хворий не страждав від надмірної чи недостатньої ваги, але мав серйозний харчовий розлад — їв лише те, що хотів, і майже завжди уникав будь-яких інших продуктів, окрім перекусок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Масове отруєння на Волині: госпіталізували багато дорослих і дітей

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, суспільство, суспільство
В тему