27 Квітня 2019
Новини

Путін планує видавати паспорти РФ усім українцям

Путін планує видавати паспорти РФ усім українцям

Президент Росії Володимир Путін заявив, що РФ думає над наданням російського громадянства за спрощеною процедурою не лише жителям окупованих територій Донецької та Луганської областей, а й усім українцям.

Путін назвав «страшилками» заяви про те, що спрощена паспортизація окупованого Донбасу дорого коштуватиме російському бюджету, – пише Телеканал новин «24».

«Ми взагалі думаємо про те, щоб надавати у спрощеному порядку громадянам України наше громадянство», – сказав Путін на прес-конференції.

Президент РФ заявив, що рішення про громадянство не було спонтанним.

«Ми все порахували. І кількість можливих претендентів на наші паспорти, і кількість пенсіонерів з цього числа. Це приблизно одна третина з того контингенту, який, як ми вважаємо, може претендувати на наше громадянство»,– додав Путін.

У Росії уже заявляли, що за 2018 рік 83 тисячі українців отримали громадянство РФ. У 2017 громадянство держави-агресора отримали на 2038 українців більше. Наразі Україна вже звернулася до Ради безпеки ООН через скандальний указ російського президента. У Євросоюзі засудили рішення Путіна та висловили свою стурбованість.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, росія
В тему