13 Квітня 2018
Новини

Чим катастрофічно небезпечний хліб з магазину?

Чим катастрофічно небезпечний хліб з магазину?

«Сучасний хліб, я вважаю, одним із найстрашніших винаходів людства».

Кандидат медичних наук, лікар-натуропат, Віктор Хрущов каще, що видалив зі свого харчування сучасний хліб і радить це зробити усім своїм пацієнтам.

«Якщо ми їмо дріжджовий хліб, дріжджі, потрапляючи в нашу кров, починають розмножуватися, споживають наші вітаміни, мікроелементи, білки. І в той же час вони виділяють продукти своєї життєдіяльності – токсини, тобто, дріжджі паразитують у нашому організмі», - розповідає медик.

При цьому він зазначає, що капсули з клейковини, в яких містяться дріжджі для випічки у кишківнику звільняються з цих капсул і пошкоджують слизову, порушують нормальну мікрофлору.

Більше того, вони паразитують не тільки у кишківнику, але і живуть в плазмі крові, вільно розмножуються, в основному брунькуванням.

«Це може закінчитися різними типами інтоксикації, грибковими захворюваннями, порушеннями імунітету, що може призвести до багатьох хронічних хвороб і пухлинних процесів. Якщо припинити їсти сучасний дріжджовий хліб – то, тільки через 5 років ми не виявимо дріжджових клітин у плазмі крові», - каже Хрущов.

До речі, до 40-вих років ХХ століття використовувалися дріжджі зовсім іншого виду. Їх ще називали «хмільними» і вони не вбивали корисні бактерії, що мешкають в організм людини.

Щоб пришвидшити виробничий процес, пекарі почали використовувати дріжджі зовсім іншого роду, яківважаються «умовно патогенними мікроорганізмами, тобто такими, які викликають захворювання при певних умовах, це те, що зараз називають «термофільними дріжджами».

Тісто піднімається на таких дріжджах приблизно за годину,а на хмільних – цілу добу.

Хагалом, лікар каже, що існує близько 500 видів дріжджових грибів, але найбільш небезпечні для людини – близько 30.

«В останні роки грибковими захворюваннями поголовно хворіють майже всі, причому аптечними ліками вони не лікуються», - резюмує медик.

За матеріалами tutkatamka.com.ua.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему

Останні матеріали