Дозвілля

Хобі

 • Чим не можна годувати кролика?
  Чим не можна годувати кролика?
  Декоративні кролики – надзвичайно милі звірята. Вони тямущі, ласкаві, тихі, не кусаються, а в їхніх шубках не заводяться паразити. Крім того, кролики живуть значно довше за хом’ячків і морських свинок – 8 – 12 років.
 • Моделі літаків найліпше копіювати з журналів
  Моделі літаків найліпше копіювати з журналів
  Лучанин Валерій Гнатюк тримає вдома цілий авіаполк. Банків за фахом уже майже за 30 років зібрав унікальну колекцію з понад 200 мініатюрних моделей літаків-винищувачів Другої світової війни.
 • Топ-10 найпопулярніших хобі
  Топ-10 найпопулярніших хобі
  Сьогодні, в епоху глобалізації та планетарної інформаційної революції, все актуальнішим постає проблема вільного часу. Щоб поліпшити життя, психологи пропонують ТОП найпопулярніших хобі, які повернуть смак реального буття.
 • А ваші рибки страждають від стресу?
  А ваші рибки страждають від стресу?
  Найкращий спосіб зберегти здоров’я рибок – забезпечити їм життя без стресу. Стрес послаблює імунітет ваших улюбленців, у результаті чого вони можуть захворіти.
 • Як доглядати за акваріумними рибками?
  Як доглядати за акваріумними рибками?
  Те, що акваріум з рибками позитивно впливає на психіку людини, вчені вже давно довели. Дивлячись, як рибки перебирають хвостиками, ми заспокоюємося, розслабляємося та відволікаємося від проблем.
 • Що потрібно знати при виборі газової зброї
  Що потрібно знати при виборі газової зброї
  Суспільство ставиться до газової зброї зневажливо. Спеціалісти вважають, що це пов’язано з тим, що злочинці рідко зупиняються, дізнавшись, що у жертви такий засіб захисту. Проте фахівці називають декілька істотних переваг газових пістолетів.
 • Що потрібно знати про екзотичних тварин?
  Що потрібно знати про екзотичних тварин?
  Ви, разом із дітьми, надивилися телепрограм, вирішили взяти додому когось екзотичного? Адже мавпочки, крокодильчики, таргани, удави та тарантули дивляться на вас з екрану такими милими і невинними блискучими очима? Не поспішайте! Перш ніж купувати додому лускатого чи пернатого друга з Азії чи Африки, варто ознайомитися з великою кількістю інформації.
 • Як доглядати за папугою
  Як доглядати за папугою
  Папуги можуть привнести багато радості у ваше життя. Саме тому перед тим, як купувати пернатого друга, вам слід знати деякі особливості з його догляду.
 • Танці змінюють життя: правда чи міф?
  Танці змінюють життя: правда чи міф?
  Австрійський невролог і психоаналітик Пауль Шильдер якось сказав: «Ми багато чого не знаємо про себе до тих пір, поки не почнемо рухатися». Саме тому психологи впевнені, що один із найкращих способів підняти самооцінку та стати впевненішим в собі – почати танцювати. Чи правда, що танці змінюють життя, розповість стаття.
 • Непрості стосунки котів і новорічної ялинки (фото)
  Непрості стосунки котів і новорічної ялинки (фото)
  Ялинка – невід'ємний атрибут чарівного Нового року. Яскраві іграшки, мішура, гірлянди, конфетті… не дивно, що все це приваблює котиків. Що господарям слід знати про стосунки вихованців та новорічного деревця?
 • ТОП наймодніших тварин
  ТОП наймодніших тварин
  Думаєте, що мода приваблює лише людей? Ні, багато тваринок також не можуть відмовити собі у задоволенні потішити себе стильними та дизайнерськими речами.
 • Найцікавіше про котячий сон
  Найцікавіше про котячий сон
  Чи не кожна людина в світі заздрить котам. Чому? Домашні котики просипають дві робочі зміни! Тривалість сну може коливатися в кожному конкретному випадку від 14 до 22 годин, та це абсолютно нормально і не повинно викликати тривоги у господарів.
 • Аксесуари для кошенят
  Аксесуари для кошенят
  У вашому домі з’явиться кошеня? Тоді, перш ніж пухнасте диво оселиться, варто подбати про всі умови для його життя.
 • Основні правила гардеробу тваринок (фото)
  Основні правила гардеробу тваринок (фото)
  Ще декілька років тому домашні тваринки у одязі викликали у перехожих не тільки щире здивування, але і відверте нерозуміння. Проте з часом стало відомо, що одяг для песиків та котиків не стільки данина моді та примха власника, як необхідність.
 • Екзотичні породи котиків. ТОП незвичних котів
  Екзотичні породи котиків. ТОП незвичних котів
  Мрієте про домашнього улюбленця, але не зупинили свого вибору на конкретній породі? Ці кішки не дуже схожі на своїх родичів, але незвичайність надає їм ще більшого шарму.
 • Історія собачої моди. Коли з’явився одяг для собак?
  Історія собачої моди. Коли з’явився одяг для собак?
  Сталеві лати, накидки з грубої шкіри та нашийники прикрашені дорогоцінним камінням, – саме таким був перший одяг для собак.
 • Кіт у квартирі. Що потрібно знати, перш ніж завести кота
  Кіт у квартирі. Що потрібно знати, перш ніж завести кота
  Чим годувати кота у квартирі? Які вітаміни потрібно давати котикові? Як відучити кота спати на ліжку? З усіма цими питаннями господарі стикаються вже після того, як впустять чотирилапого друга у своє помешкання.
 • Кінь – кращий товариш та лікар людини.
  Кінь – кращий товариш та лікар людини.
  Хто може їздити верхи та для чого це потрібно?
 • Ліпимо з полімерної глини
  Ліпимо з полімерної глини
  Усі ми любили ліпити з пластиліну. Іноді було шкода, якщо готові фігурки легко міняли потрібну форму. Але тепер у магазинах товарів для творчості можна купити матеріал для ліплення, піддатливий, як пластилін. У той же час він дозволяє надовго зберегти готові вироби.
 • Робимо ляльку-мотанку
  Робимо ляльку-мотанку
  Існує повір’я, що лялька-мотанка, зроблена власноруч, слугує потужним оберегом для родини і дому. А її виготовлення може зайняти близько години. Робити ляльку потрібно із відповідним душевним настроєм, думаючи про близьких і бажаючи їм усього найкращого.
1   2     
^ Наверх