Дім

Техніка

 • Побутова техніка у домі: поради та рекомендації
  Побутова техніка у домі: поради та рекомендації
  На сьогодні світ новітніх технологій настільки різноманітний, що ми просто не встигаємо крокувати поряд із новими винаходами. Розробники чудо-техніки намагаються зробити все, щоб спростити життя у веденні домашнього господарства з мінімальними затратами часу, сил, енергії та, що не менш важливо, коштів.
 • Тепло в квартирі: як вибрати газовий котел
  Тепло в квартирі: як вибрати газовий котел
  Сьогодні все більше квартир в новобудовах припускають наявність автономного опалення.
 • Як вибрати опалювальний котел?
  Як вибрати опалювальний котел?
  Готуєтесь до зими? Тоді не забудьте про опалювальний котел. Про те якими вони бувають та як вибрати опалювальний котел розповість стаття.
 • Навіщо українці скуповують побутову техніку?
  Навіщо українці скуповують побутову техніку?
  В Україні на 20% зріс продаж побутової техніки та електроніки.
 • Навіщо потрібна вентиляція?
  Навіщо потрібна вентиляція?
  Низька працездатність, хронічна втома, дратівливість, сонливість, – все це викликано браком кисню, який повинна забезпечувати у квартирі якісна вентиляційна система.
 • Які обігрівачі швидко ламаються, а які не можна ставити в спальню
  Які обігрівачі швидко ламаються, а які не можна ставити в спальню
  Холод і вогкість розгулялися вже не на жарт, а в багатьох будинках все ще не включили опалення. І єдиним порятунком є хороший обігрівач. Як вибрати з усього асортименту те, що підходить саме для вашого будинку, а також в чому особливості різних видів обігрівачів, ми розпитали у наших експертів.
 • Зволожувачі повітря. Принципи їх роботи та особливості.
  Зволожувачі повітря. Принципи їх роботи та особливості.
  Зволожувачі повітря - це побутові прилади, що дозволяють без значних витрач електроенергії підтримувати комфортний рівень вологи повітря в приміщенні.
 • Як обрати очищувач повітря?
  Як обрати очищувач повітря?
  Людям із захворюваннями дихальних шляхів, алергикам та астматикам обов'язково потрібен очищувач повітря
 • Як правильно обрати розмір телевізора
  Як правильно обрати розмір телевізора
  Коли йдеться про телевізор, важливу роль, безумовно, відіграє його розмір.
 • Як обрати пральну машину
  Як обрати пральну машину
  Ви вирішили придбати собі цей потрібний у господарстві апарат, але абсолютно заплуталися в різноманітті асортименту. Ми допоможемо вам зорієнтуватися і підкажемо, на які моменти варто звертати увагу передусім.
 • Як вибрати обігрівач для квартир і житлових будинків
  Як вибрати обігрівач для квартир і житлових будинків
  Обігрівачі умовно можна розділити на чотири групи: олійні радіатори, конвектори, тепловентилятори, інфрачервоні випромінювачі. Щоб вибрати «правильний» для конкретних умов обігрівач, необхідно зробити розрахунки.
 • Чайник: вибираємо вдумливо
  Чайник: вибираємо вдумливо
  З чайниками, як і з будь-якою іншою побутовою технікою, двох однакових думок не буває: у всіх у нас різні запити і різні вимоги. Хтось гріє воду для заварювання чайного пакетика прямо в чашці, хтось використовує чайник не за призначенням. Тож читаємо та обираємо…
 • Ремонт холодильника для «чайників»: що можна зробити без майстра?
  Ремонт холодильника для «чайників»: що можна зробити без майстра?
  Зламаний холодильник – якщо не катастрофа, то серйозний удар і по нервах, і по бюджету. Цілком природно, що «сталевого друга» хочеться повернути до життя якомога швидше і з найменшими витратами. Можна для цього зробити щось своїми силами і в домашніх умовах?
 • Сучасні праски полегшують процес прасування
  Сучасні праски полегшують процес прасування
  Яку вибрати праску, якщо практично всі моделі мають однакову форму, вагу і навіть функції? Чому зовні однакові праски мають різну вартість, при цьому різниця часто буває суттєвою? Чи можна купити праску «раз і назавжди», так, щоб вона підходила на всі випадки життя?
 • Порохотяг: чистота в будинку
  Порохотяг: чистота в будинку
  Сучасні виробники побутової техніки пропонують сьогодні десятки різних видів порохотягів. Загубитися серед такого різноманіття дуже легко, як же вибирати?
 • Особливості вибору кухонної витяжки
  Особливості вибору кухонної витяжки
  Кухонні витяжки мають й інші назви: кухонні очищувачі повітря, надплитні фільтри. Їх мета полягає у видаленні забрудненого на кухні повітря або його очищення із застосуванням фільтрів.
 • Обираємо якісний нешкідливий для здоров’ я телевізор
  Обираємо якісний нешкідливий для здоров’ я телевізор
  Вибір цих пристроїв дійсно вражає, і називати їх одним словом «телевізор» просто язик не повертається. Адже багато з них працює за зовсім різними принципами. Як-то використання рідких кристалів, лазерів або проекторів.
 • Як обрати мікрохвильову піч
  Як обрати мікрохвильову піч
  У цій статті ми розповімо про головні характеристики мікрохвильових печей і допоможемо зупинити свій вибір на дійсно відповідному вам приладі.
 • Що ви маєте знати про кухонну плиту
  Що ви маєте знати про кухонну плиту
  Поговоримо про вибір незамінної для кожної родині кухонної плити. Розповімо про електроплити: традиційні, склокерамічні та індукційні, а також газові плити, духові шафи та інші нові технології.
 • Перебої з гарячою водою не проблема: обираємо водонагрівач
  Перебої з гарячою водою не проблема: обираємо водонагрівач
  Для тих, хто втомився залежати від центральної магістралі або живе в приватному секторі, необхідний водонагрівач. А який краще вибрати, ви зараз дізнаєтеся.
1   2     
^ Наверх