Дім
 • Запотівають пластикові вікна в квартирі
  З початку ери пластикових вікон споживачі стали стикатися з так званим ефектом запотівання. Чому на нових вікнах раптом починає утворюватися конденсат? І що робити, якщо ви зіткнулися з цим не дуже приємним явищем у себе вдома? Давайте розберемося.
 • Етапи ремонту
  Ремонт робиться певними етапами. Наприклад, вирівнювання підлоги. Доки не буде зроблена підлога, виконувати інші роботи просто неможливо, якщо, звичайно, ви не вмієте ходити по стелі.
 • Чи можна заощадити на виборі сантехніки?
  На виборі сантехніки економити не варто, проте з цими порадами ви зекономите лишню копійчину, отримавши при цьому якісне обладнання.
 • Самостійне виготовлення металевих сходів
  Металеві сходи – дуже практична і міцна споруда. Незважаючи на всю складність конструкції, ми допоможемо вам зробити металеву драбину своїми руками.
 • Розрахунок сходів своїми руками
  Не варто боятися цієї процедури навіть тим, хто пропустив уроки геометрії. Насправді все просто, а в якості основного інструмента будемо використовувати ноги і трохи чисел.
 • Перила для сходів своїми руками
  Сходи без поручнів виглядають непривабливо і є небезпечним об’єктом. Підіймаючись ними, відчуваєш себе некомфортно. А значить, потрібно зробити перила для сходів своїми руками.
 • Як самостійно оздобити сходи?
  Сходи – це важлива частина домашнього інтер'єру. Від того, наскільки красиво вона оформлена, багато в чому залежить правильне сприйняття інтер'єру.
 • Нормальна висота і ширина східців
  Облаштування сходів з першого погляду здається справою нескладною, проте в процесі роботи виникає багато важливих запитань, які вимагають не тільки точної, але і обґрунтованої відповіді.
 • Гвинтові сходи: дерев'яні або металеві
  Найгарячіші суперечки виникають при обговоренні майбутніх сходів для будинку. Воно й зрозуміло, адже хочеться, щоб вони були красивими, не займали багато місця і не вимагали великих фінансових вкладень.
 • Бетонні сходи: робимо власноруч
  Сходи – необхідний елемент будь-якого приватного будинку, заміського котеджу або дачі. Дуже часто вони виготовляються із бетону, який вирізняється міцністю, надійністю і довговічністю. Ділимося з вами основними секретами, як зробити бетонні сходи швидко і якісно.
 • Як виконати гідроізоляцію бетону
  Гідроізоляція бетону – один із найпоширеніших видів гідроізоляції. Це не дивно, адже бетонні конструкції оточують нас всюди. Із бетону виконуються і стіни житлових будинків, і міжповерхові перегородки та гаражі, і дачі, і навіть колодязі.
 • Утеплення цегляного будинку своїми руками
  У цій статті ми розповімо про особливості теплоізоляції цегляної кладки і пояснимо відмінності теплоізоляції будинку з цегли від бетонних і дерев’яних будівель.
 • Гідроізоляція підвалу своїми руками
  Приміщення підвалу досить часто залишаються такими, що не експлуатуються. З цієї причини їм практично не приділяється увага при проведенні ремонту. У результаті недостатньої або повної відсутності обслуговування, в приміщенні утворюється вогкість, яка сприяє розвитку грибків і плісняви.
 • Яку роль відіграє хороший монтаж у роботі вікон ПВХ
  На ринку з’являється все більше нових технологій, що використовуються для ефективного монтажу пластикових вікон. Їх застосування покликане зменшити втрати тепла, створити надійний бар’єр для вологи, вітру і шуму.
 • Як самому встановити пластикове вікно
  Практично всі власники ПВХ-конструкцій оцінили їх незаперечні переваги в порівнянні з дерев'яними. Це – легкість використання, звукова і теплова ізоляція, декілька варіантів відчинення, відсутність необхідності сезонного утеплення та фарбування.
 • Що треба знати про фурнітуру, щоб не скаржитися на вікна
  Висока якість та елегантний дизайн – це ключові особливості, на які найчастіше звертають увагу при виборі вікон. При цьому набагато менше покупців цікавляться фурнітурою, якою повинно бути оснащено нове вікно.
 • Тонувальна плівка для вікон: особливості вибору та самостійної установки
  Використання тонувальної плівки для вікон є недорогим, але максимально ефективним методом захисту від дій сонячного випромінювання. Такий матеріал може затримувати до 99% ультрафіолету.
 • Нові методи утеплення старих вікон
  Експерти рекомендують в обов’язковому порядку утеплити старі дерев’яні вікна до настання зими, а краще замінити їх на нові пластикові вікна. Холод у будинку, протяги і більш високі рахунки за опалення є результатом поганої герметичності старих вікон.
 • Відкоси на пластикові вікна своїми руками: види і технологія виготовлення
  Компанії, що спеціалізуються на монтажі ПВХ-конструкцій, вважають послугу з встановлення відкосів на вікна додатковою. Коштує ця робота недешево і багато власників квартир вибирають самостійне її виконання.
 • Види віконних профілів та їх характеристики
  Віконний профіль – це рама, яка утримує склопакет. Різні види віконних профілів відрізняються матеріалом виготовлення і внутрішньою будовою. Розглянемо докладно відмінності і переваги профільних конструкцій, їх якість, вартість і експлуатаційні характеристики.
1   2   3   4     
^ Наверх