Дім

Ремонт

 • Мозаїчна штукатурка – віяння далекої Візантії
  Мозаїчна штукатурка – віяння далекої Візантії
  Солодка неквапливість та граційна розкіш – ось з чим асоціюється у сучасників Візантійська епоха. Сьогодні відтворити легку атмосферу далекої Візантії можна завдяки мозаїчній штукатурці.
 • Круглі вікна. Що потрібно знати про круглі вікна?
  Круглі вікна. Що потрібно знати про круглі вікна?
  На щастя, естетам, час, коли всі будинки зводили за одним планом, – в минулому. Сьогодні кожний архітектор прагне виділитися і вразити публіку нестандартним та нетривіальним дизайном. А що може бути оригінальнішим, ніж круглі вікна?
 • Поролон: види, властивості, застосування
  Поролон: види, властивості, застосування
  Поролон – повсякденна назва пінополіуретану. Область застосування цього матеріалу, без перебільшення, охоплює всі сфери діяльності людини. М'яку синтетичну піну з чудовими ізоляційними властивостями, високими показниками еластичності і повітропроникності, використовують:
 • Декоративна штукатурка «Короїд»: наносимо самостійно
  Декоративна штукатурка «Короїд»: наносимо самостійно
  Така декоративна штукатурка, як «Короїд», дозволить обробити будь-яку стіну без належних навичок в шпаклювальній роботі. Працювати з нею може навіть ентузіаст ремонту, не залучаючи дороговартісних працівників і складну техніку.
 • Вся правда про обробку стін декоративною штукатуркою
  Вся правда про обробку стін декоративною штукатуркою
  Прийшли часи, коли на зміну набридлим шпалер прийшли більш цікаві оздоблювальні матеріали. І одним з них є декоративна штукатурка.
 • Водовідвід на дачі: водостічна система, дренаж і вимощення
  Водовідвід на дачі: водостічна система, дренаж і вимощення
  Ви так довго і наполегливо будували свій власний будинок, адже це було мрією всього життя. І ось нарешті він готовий. Але на цьому проблеми і турботи не закінчуються. Адже треба тепер постійно підтримувати чистоту і порядок в будинку і на присадибній ділянці. А інакше через кілька років всі ваші старання буде марні, і будинок буде непридатним для проживання.
 • Запотівають пластикові вікна в квартирі
  Запотівають пластикові вікна в квартирі
  З початку ери пластикових вікон споживачі стали стикатися з так званим ефектом запотівання. Чому на нових вікнах раптом починає утворюватися конденсат? І що робити, якщо ви зіткнулися з цим не дуже приємним явищем у себе вдома? Давайте розберемося.
 • Етапи ремонту
  Етапи ремонту
  Ремонт робиться певними етапами. Наприклад, вирівнювання підлоги. Доки не буде зроблена підлога, виконувати інші роботи просто неможливо, якщо, звичайно, ви не вмієте ходити по стелі.
 • Чи можна заощадити на виборі сантехніки?
  Чи можна заощадити на виборі сантехніки?
  На виборі сантехніки економити не варто, проте з цими порадами ви зекономите лишню копійчину, отримавши при цьому якісне обладнання.
 • Самостійне виготовлення металевих сходів
  Самостійне виготовлення металевих сходів
  Металеві сходи – дуже практична і міцна споруда. Незважаючи на всю складність конструкції, ми допоможемо вам зробити металеву драбину своїми руками.
 • Розрахунок сходів своїми руками
  Розрахунок сходів своїми руками
  Не варто боятися цієї процедури навіть тим, хто пропустив уроки геометрії. Насправді все просто, а в якості основного інструмента будемо використовувати ноги і трохи чисел.
 • Перила для сходів своїми руками
  Перила для сходів своїми руками
  Сходи без поручнів виглядають непривабливо і є небезпечним об’єктом. Підіймаючись ними, відчуваєш себе некомфортно. А значить, потрібно зробити перила для сходів своїми руками.
 • Як самостійно оздобити сходи?
  Як самостійно оздобити сходи?
  Сходи – це важлива частина домашнього інтер'єру. Від того, наскільки красиво вона оформлена, багато в чому залежить правильне сприйняття інтер'єру.
 • Нормальна висота і ширина східців
  Нормальна висота і ширина східців
  Облаштування сходів з першого погляду здається справою нескладною, проте в процесі роботи виникає багато важливих запитань, які вимагають не тільки точної, але і обґрунтованої відповіді.
 • Гвинтові сходи: дерев'яні або металеві
  Гвинтові сходи: дерев'яні або металеві
  Найгарячіші суперечки виникають при обговоренні майбутніх сходів для будинку. Воно й зрозуміло, адже хочеться, щоб вони були красивими, не займали багато місця і не вимагали великих фінансових вкладень.
 • Бетонні сходи: робимо власноруч
  Бетонні сходи: робимо власноруч
  Сходи – необхідний елемент будь-якого приватного будинку, заміського котеджу або дачі. Дуже часто вони виготовляються із бетону, який вирізняється міцністю, надійністю і довговічністю. Ділимося з вами основними секретами, як зробити бетонні сходи швидко і якісно.
 • Як виконати гідроізоляцію бетону
  Як виконати гідроізоляцію бетону
  Гідроізоляція бетону – один із найпоширеніших видів гідроізоляції. Це не дивно, адже бетонні конструкції оточують нас всюди. Із бетону виконуються і стіни житлових будинків, і міжповерхові перегородки та гаражі, і дачі, і навіть колодязі.
 • Утеплення цегляного будинку своїми руками
  Утеплення цегляного будинку своїми руками
  У цій статті ми розповімо про особливості теплоізоляції цегляної кладки і пояснимо відмінності теплоізоляції будинку з цегли від бетонних і дерев’яних будівель.
 • Гідроізоляція підвалу своїми руками
  Гідроізоляція підвалу своїми руками
  Приміщення підвалу досить часто залишаються такими, що не експлуатуються. З цієї причини їм практично не приділяється увага при проведенні ремонту. У результаті недостатньої або повної відсутності обслуговування, в приміщенні утворюється вогкість, яка сприяє розвитку грибків і плісняви.
 • Яку роль відіграє хороший монтаж у роботі вікон ПВХ
  Яку роль відіграє хороший монтаж у роботі вікон ПВХ
  На ринку з’являється все більше нових технологій, що використовуються для ефективного монтажу пластикових вікон. Їх застосування покликане зменшити втрати тепла, створити надійний бар’єр для вологи, вітру і шуму.
1   2   3   4     
^ Наверх