Дім

Інтер'єр

 • Чорні штори - стиль в інтер’єрі
  Чорні штори - стиль в інтер’єрі
  Додати чорний колір в інтер’єр наважиться не кожний. Адже чорний асоціюється з трауром. Проте дизайнери переконують у зворотному. Відомі стилісти активно пропагують моду на чорне.
 • Журнальний столик - функціональність та стиль
  Журнальний столик - функціональність та стиль
  А вам відомо, що журнальний столик найбільш універсальний і функціональний предмет інтер’єру? Без нього важко уявити вітальню, спальню і навіть балкон. Не дивно, що в останні роки дизайнери активно використовують цей елемент.
 • Тонкощі англійського інтер’єру
  Тонкощі англійського інтер’єру
  Ви вважаєте, що із сьогоднішнім прагненням до мінімалізму англійський аристократизм втратив свої прихильників? Ні! Манірний британський інтер’єр можна побачити не лише у серіалах про міс Марпл і детектива Пуаро чи в провінційних дворянських будиночках, а і у сучасних квартирах.
 • Короткі штори не проблема, а поле для творчості
  Короткі штори не проблема, а поле для творчості
  Кімната не має завершеного вигляду без гардин. Їхньому вибору приділяють особливу увагу, оскільки портьєри посідають головне місце в кімнаті і притягують до себе погляди. Якщо ви не вгадали з довжиною штор, то короткі фіранки можуть порушити ретельно продуманий дизайн.
 • Небезпечний колір індиго в інтер’єрі
  Небезпечний колір індиго в інтер’єрі
  Ірисова мрія, королівська блакить, насичений неві – ось як ще називають чарівний та фантастичний колір індиго.
 • Стиль бохо - легкість та безтурботність
  Стиль бохо - легкість та безтурботність
  Мрієте про те, щоб ваш дім наповнився життєдайною енергією, неквапливістю та сміливими рішеннями? Тоді вам сподобається бохо.
 • Штори – простір для фантазії
  Штори – простір для фантазії
  Психологи твердять, що інтер'єр кімнати формує настрій. Проте що змінити, якщо дизайн вже затверджений? Додати кольорів можна, декорувавши штори.
 • Класичний буфет – правильне рішення для сучасної вітальні
  Класичний буфет – правильне рішення для сучасної вітальні
  Якому предмету меблів належить титул «найзатишнішої речі»? Звичайно, це буфет! Проте буфет не лише додає затишку вашому дому, а й стає незамінним помічником кожної домогосподарки.
 • Якими повинні бути штори для дитячої кімнати?
  Якими повинні бути штори для дитячої кімнати?
  Дитяча кімната – маленький світ, який здатний вплинути на розвиток вашого чада. Саме тому до оформлення дитячої кімнати потрібно поставитися відповідально та прискіпливо.
 • Дім з історією: цікаві факти про маєток з фільму «Сам удома» (відео)
  Дім з історією: цікаві факти про маєток з фільму «Сам удома» (відео)
  Який фільм упродовж двадцяти п’яти років асоціюється із зимовими святами? Звичайно, це різдвяна картина Кріса Коламбуса «Сам удома».
 • Меблі, які хочеться з’їсти
  Меблі, які хочеться з’їсти
  Хочете, щоб кожен, хто заходить у вашу кухню, давився слинкою? А від огляду вітальні гості падали від захвату? Тоді вам потрібно оформити свій дім апетитними меблями. Натхненні красивою їжею, дизайнери зі всього світу створили по-справжньому унікальні речі зі смаком.
 • Як працювати з жовтим кольором в інтер’єрі?
  Як працювати з жовтим кольором в інтер’єрі?
  Хочете додати своєму дому сонячного настрою? Тоді вам знадобиться жовтий! Він найлегший і найяскравіший колір в спектрі та просто комбінується з іншими відтінками. Проте у чистому вигляді він буде «тиснути» на вас. Тому краще відразу підберіть йому «пару».
 • Розкішний мінімалізм – японські штори
  Розкішний мінімалізм – японські штори
  З чим асоціюється у вас країна, в якій сходить сонце? Стриманість, простота та елегантність! Якщо ви хочете, аби саме такими рисами охарактеризували вашу вітальню, тоді вам потрібно прикрасити дім вишуканими японськими шторами.
 • Інтер’єр кухня в стилі кав’ярні
  Інтер’єр кухня в стилі кав’ярні
  Герої серіалу «Друзі» засиджувалися у «Центральній кав’ярні», а персонажі з «Як я зустрів вашу маму» не покидали «МакЛаренса». Якщо ви також обожнюєте атмосфері кафе, тоді вам варто створити інтер’єр кухні в стилі кав’ярні.
 • Вхідні двері – візитна картка вашого дому
  Вхідні двері – візитна картка вашого дому
  Той, хто вважає, що двері безініціативно займають простір інтер’єру, помиляються, адже вони повноцінний учасник стилістичного діалогу дизайну дому.
 • Акварельний інтер’єр
  Акварельний інтер’єр
  За вікном пелена з сірої, дощової і туманної осені? Додайте інтер’єру позитиву яскравим, свіжим та незвичайним акварельним трендом.
 • Квітковий дизайн ванної – гармонія та свіжість
  Квітковий дизайн ванної – гармонія та свіжість
  Протягом декількох століть квіткові мотиви в інтер’єрі приносили в оселі комфорт, гармонію і гарний настрій. І навіть у сучасному світі ця тенденція актуальна та затребувана.
 • А про яку ванну мрієш ти?
  А про яку ванну мрієш ти?
  Ванна може бути дуже красивою. Більше того, ванна може бути запаморочливо красивою. Пропонуємо ознайомитися з ваннами, залізши в які, ви забудете про всі проблеми.
 • Дзеркало в інтер’єрі – портал в елегантність
  Дзеркало в інтер’єрі – портал в елегантність
  Здавалося б, що може бути простіше, ніж дзеркало?! Цей предмет є у кожного і мало впливає на загальний інтер’єр дому. Але, якщо підійти до справи з творчої сторони, то дзеркало перетвориться на естетичну деталь, яка додасть дизайну легкості.
 • Орнаменту у ванній кімнаті. Що потрібно знати про орнамент у ванній?
  Орнаменту у ванній кімнаті. Що потрібно знати про орнамент у ванній?
  Що перетворює звичайну ванну у стильну кімнату? Звичайно, незначні та яскраві деталі, підібрані зі смаком. Реалізовувати дизайнерські задуми досить просто з керамічною плиткою.
1   2   3   4     
^ Наверх