Дім

Будівництво

 • Оздоблення фасаду: красиво та практично
  Оздоблення фасаду: красиво та практично
  Сьогодні дизайнери пропонують широкий вибір матеріалів, які створюють красиві, оригінальні та надійні фасади. Відтак, перш ніж визначитися з оздоблюванням, варто дізнатися про їхні основні переваги та недоліки.
 • Що потрібно знати про мансардні вікна
  Що потрібно знати про мансардні вікна
  Будуєте дім? Тоді вам буде корисно дізнатися декілька правил вибору мансардних вікон.
 • Керамічна черепиця – окраса дому
  Керамічна черепиця – окраса дому
  Плануєте купити керамічну черепицю? Тоді вам буде цікаво дізнатися переваги та недоліки цього матеріалу.
 • Каналізаційний люк – дизайнерський елемент?
  Каналізаційний люк – дизайнерський елемент?
  Ви обожнюєте проводити час у своєму чарівному та красивому саду? Терпеливо обрізаєте кожний кущик та з дбайливістю викладаєте кожен камінчик? Але каналізаційний люк усе зіпсував? Не засмучуйтесь, його можна легко приховати!
 • 4 секрети економії при будівництві дому
  4 секрети економії при будівництві дому
  А ви знали, що спорудити дім можна якісно та дешево? Як зекономити розповість стаття.
 • Доріжки з бруківки. Кольорова бруківка для доріжок
  Доріжки з бруківки. Кольорова бруківка для доріжок
  А ви знали, що бруківка буває кольоровою? Різні форми, розміри та тони такого дорожнього покриття дозволять втілити у реальність найфантастичніші проекти.
 • Аксесуари для покрівлі: купувати чи ні?
  Аксесуари для покрівлі: купувати чи ні?
  Вам пропонують купити аксесуари для покрівлі, а ви вагаєтесь? Стаття розповість про основні функції декоративних деталей покрівлі.
 • Ісламський сад – відмінна ідея ландшафтного дизайну
  Ісламський сад – відмінна ідея ландшафтного дизайну
  Стиль ісламський сад стали застосовувати в XIII-XV століттях у багатьох регіонах, де проживали мусульмани і, як правило, в субтропічних поясах. Такий стиль поєднує в собі і красу квітів з ароматним запахом, і дзюрчання води в струмочках і фонтанах, і розкіш зелених дерев.
 • Утеплення фасадів: чому тут важливий системний підхід
  Утеплення фасадів: чому тут важливий системний підхід
  Фасадні системи утеплення активно завойовують ринок. Зараз, щоб утеплити будинок, застосовується цілий «пиріг» з різних матеріалів. Фахівці сходяться на думці, що це, мабуть, одне з найбільш ефективних рішень, яке дозволяє значно знизити теплопровідність будівлі, а значить - заощадити чималі кошти на опаленні.
 • Обшивка і облицювання фасаду будинку - який матеріал вибрати
  Обшивка і облицювання фасаду будинку - який матеріал вибрати
  Саме облицювання фасаду будинку відіграє вирішальну роль у формуванні першого враження про смаки і рівень життя господарів, їх переваги і любов до порядку. Однак це не тільки стильний «одяг» для Вашої оселі, а й прекрасна гідро-, тепло- і звукоізоляція. Тому необхідно прагнути до того, щоб нове покриття стало не тільки прикрасою Вашого будинку, але і його надійним захисником.
 • Що дійсно важливо при виборі теплоізоляції
  Що дійсно важливо при виборі теплоізоляції
  Що найголовніше в теплоізоляції: теплопровідність, механічні характеристики, довговічність або щільність? Вибір теплоізоляційного матеріалу при будівництві будинку, котеджу, та й будь-якого житлового будинку в останні роки перестав бути проблемою. Прихід на ринок нових технологій і сучасних матеріалів істотно спростив цю задачу.
 • Дерев'яне домобудівництво: що горить, а що не горить зовсім
  Дерев'яне домобудівництво: що горить, а що не горить зовсім
  Усім відомі привабливі якості дерев'яних будинків. Це і теплоізоляційні властивості деревини, які є набагато кращими, ніж у цегли і бетону, завдяки чому дерев'яні будинки легше обігріти (в цьому сенсі стіна з деревини товщиною 20 см еквівалентна півметровій стіні з цегли). І екологічність, щодо якої деревину важко наздогнати іншим матеріалам.
 • Двошаровий покрівельний килим - гарантія довговічності даху
  Двошаровий покрівельний килим - гарантія довговічності даху
  У процесі зведення будівлі будівельники прагнуть вибирати найбільш надійні матеріали і сучасні технології, наскільки дозволяє бюджет. Замовник в сучасних умовах має бути стратегом, розбиратися як в будівництві, так і розуміти принципи подальшої експлуатації.
 • Цегла vs пеногазобетон: хто кого?
  Цегла vs пеногазобетон: хто кого?
  Незважаючи на наявність нових будматеріалів із більш зручними способами застосування, матеріал з давньою історією - будівельна кераміка - не поступається своїми позиціями на ринку, вбираючи в себе найсучасніші технології.
 • Будинок з профільованого суцільного брусу. Плюси та мінуси.
  Будинок з профільованого суцільного брусу. Плюси та мінуси.
  Зараз дуже популярними є будинки з суцільного брусу. Які ж їхні переваги та недоліки?
 • Коркове покриття – бездоганна екологія Вашого дому.
  Коркове покриття – бездоганна екологія Вашого дому.
  Ідеальним з екологічної точки зору є коркове покриття. Цей матеріал стає все більш популярним завдяки своїй великій кількості позитивних екологічних властивостей
 • Які документи необхідні для будівництва приватного будинку
  Які документи необхідні для будівництва приватного будинку
  Перш ніж побудувати будинок на своїй ділянці, необхідно отримати ряд дозвільних документів. Кількість і перелік необхідних паперів залежить від місця розташування ділянки під майбутній будинок, оскільки більшість дозволів обов'язкові лише на місцевому рівні.
 • Із чого почати будівництво будинку?
  Із чого почати будівництво будинку?
  Найперший крок, який необхідно зробити перед тим, як братися до будівництва, полягає в тому, щоб ще раз зважити доцільність цього заходу. Крім того, треба оцінити свій бюджет і терміни будівництва. Якщо ви прийняли «залізне» рішення – будуватися!
 • Системи поливу
  Системи поливу
  Крім посадки яскравих квітників і створення барвистих рослинних композицій на дачній ділянці, потрібно подумати і про догляд за садом, зокрема, про системи поливу. Системи поливу на дачній ділянці значно полегшать роботи по догляду за рослинами і допоможуть заощадити час.
 • Поезія і проза ландшафтної архітектури
  Поезія і проза ландшафтної архітектури
  Архітектура та ландшафтний дизайн тісно пов’язані. Незважаючи на те, що історія ландшафтної архітектури налічує багато тисяч років, більшість вважає, що ландшафтний архітектор – той же садівник.
1   2   3     
^ Наверх