Дім
 • Двошаровий покрівельний килим - гарантія довговічності даху
  У процесі зведення будівлі будівельники прагнуть вибирати найбільш надійні матеріали і сучасні технології, наскільки дозволяє бюджет. Замовник в сучасних умовах має бути стратегом, розбиратися як в будівництві, так і розуміти принципи подальшої експлуатації.
 • Цегла vs пеногазобетон: хто кого?
  Незважаючи на наявність нових будматеріалів із більш зручними способами застосування, матеріал з давньою історією - будівельна кераміка - не поступається своїми позиціями на ринку, вбираючи в себе найсучасніші технології.
 • Будинок з профільованого суцільного брусу. Плюси та мінуси.
  Зараз дуже популярними є будинки з суцільного брусу. Які ж їхні переваги та недоліки?
 • Коркове покриття – бездоганна екологія Вашого дому.
  Ідеальним з екологічної точки зору є коркове покриття. Цей матеріал стає все більш популярним завдяки своїй великій кількості позитивних екологічних властивостей
 • Які документи необхідні для будівництва приватного будинку
  Перш ніж побудувати будинок на своїй ділянці, необхідно отримати ряд дозвільних документів. Кількість і перелік необхідних паперів залежить від місця розташування ділянки під майбутній будинок, оскільки більшість дозволів обов'язкові лише на місцевому рівні.
 • Із чого почати будівництво будинку?
  Найперший крок, який необхідно зробити перед тим, як братися до будівництва, полягає в тому, щоб ще раз зважити доцільність цього заходу. Крім того, треба оцінити свій бюджет і терміни будівництва. Якщо ви прийняли «залізне» рішення – будуватися!
 • Системи поливу
  Крім посадки яскравих квітників і створення барвистих рослинних композицій на дачній ділянці, потрібно подумати і про догляд за садом, зокрема, про системи поливу. Системи поливу на дачній ділянці значно полегшать роботи по догляду за рослинами і допоможуть заощадити час.
 • Поезія і проза ландшафтної архітектури
  Архітектура та ландшафтний дизайн тісно пов’язані. Незважаючи на те, що історія ландшафтної архітектури налічує багато тисяч років, більшість вважає, що ландшафтний архітектор – той же садівник.
 • Освітлення в саду
  Ландшафтний дизайн саду складається з багатьох речей. Тому, хто хоче створити сад своїми руками, доведеться продумати всі деталі, взяти до уваги умови дачної ділянки, свої можливості, врахувати побажання сім’ї. Проектуючи свій сад, не забудьте і про освітлення в ньому.
 • Дренаж ділянки
  Дренаж ділянки має на меті захист будівель від проникнення в них води, для підтримки незамощених майданчиків і доріжок в сухому стані, для захисту фундаменту і підвальних приміщень від надмірної вологи, для запобігання загнивання коренів рослин, що не переносять застійне зволоження.
 • Авангардний сад
  Мало хто з тих, хто всерйоз займається садово-парковим дизайном, засумнівається в тому, що створення ландшафтів – це нехай і специфічний, але все ж вид мистецтва.
 • Сантехнічні роботи: монтаж системи каналізації, водопостачання
  Сантехнічні роботи вважаються одним з найбільш дорогих видів прихованих робіт. Після того, як були встановлені внутрішні перегородки, проведені штукатурні роботи, можна братися до сантехнічних робіт.
 • Поради із проектування електропроводки
  Перш ніж виконувати установку електропроводки, її необхідно спроектувати. Щоб правильним чином спроектувати електропроводку, слід дотримуватися Правил улаштування електроустановок або ПУЕ, в яких детально описується електро- та пожежна безпека.
 • Заміська каналізація
  Найпростішим рішенням для каналізації заміського будинку є вигрібна яма. Її переваги – простий монтаж і низька вартість. Недолік – постійне наповнення стоками і необхідність відкачування спеціалізованою машиною.
 • Будова та принцип роботи артезіанської свердловини
  Як відомо, артезіанська свердловина вимагає узгодження в державних органах. Щоб її пробурити, вам буде потрібно отримати дозвіл. Наглядові органи при цьому контролюють і технологію буріння, і облаштування джерела. Чому ж до такої свердловини така пильна увага?
 • Фундамент для гаража з газобетону
  Як зробити фундамент для гаража з газобетону, якщо він розташований на складному ґрунті? Пам'ятайте, що фундамент повинен забезпечувати надійність і цілісність всієї будови. І, незважаючи на те, що газобетон досить легкий матеріал, краще зробити основу для гаража міцною.
 • Утеплення фундаменту дерев'яного будинку своїми руками
  Утеплення фундаменту дерев'яного будинку зовні – досить поширена «доробка» серед домашніх майстрів. Правильне утеплення фундаменту при цьому знижує загальну вогкість і позбавляє власників від протягів. У цій статті розповімо про те, як виконати утеплення фундаменту своїми руками з мінімальними витратами.
 • Робимо гідроізоляцію фундаменту своїми руками
  Гідроізоляція фундаменту – одна з основних робіт для улаштування власного будинку. При гідроізоляції не повинно бути помилок або використання неякісних матеріалів. У цій статті розповімо про те, які матеріали сьогодні використовуються для гідроізоляції фундаменту і чому.
 • Вибираємо відповідний тип фундаменту для будинку
  Перед тим, як почати будувати фундамент для своїх потреб, потрібно визначитися з його призначенням і типом, оскільки кожен вид фундаменту має свої переваги і недоліки. Від цього рішення багато в чому буде залежати довговічність побудованого будинку і зручність його експлуатації.
 • Як побудувати дах будинку: основні етапи
  Перед тим, як приступити до будівництва даху будинку своїми руками, важливо краще ознайомитися з конструктивними особливостями кожного типу дахів.
1   2     
^ Наверх