Бізнес

Страхування

 • Страхування здоров’я в Україні
  Страхування здоров’я в Україні
  Страхування здоров'я (разом зі страхуванням життя) належить до галузі особистого страхування. Застрахувавши своє здоров'я, ви піклуєтеся не тільки про своє майбутнє, а й про тих людей, яким ви дорогі.
 • Страхування бізнесу
  Страхування бізнесу
  На деяких підприємствах існує страховий поліс як частина соціального пакета. Власне, все. Українці сьогодні не думають про можливі несподівані події, які можуть серйозно вдарити по кишені.
 • Порядок дій при ДТП для отримання страхової виплати
  Порядок дій при ДТП для отримання страхової виплати
  Віднедавна в Україні діє Європротокол (документ дозволяє оформити ДТП без виклику ДАІ). Бланки Європротоколів видаються при оформленні полісів, а 1 січня 2013 року за ним можна отримати виплати до 25 000 гривень.
 • Страхування житла та домашнього майна
  Страхування житла та домашнього майна
  Чимало зусиль і матеріальних засобів слід докласти для здійснення мрії про власну домівку – будинок або квартиру, де тепло і затишно, де дзвенить дитячий сміх і чекає кохана людина, інтер'єр тішить око, меблі та побутова техніка створюють комфорт.
 • Поради страхових брокерів
  Поради страхових брокерів
  До захисту свого бізнесу потрібно підходити творчо і не обмежуватися тільки посиленням охорони, установкою сигналізації та створенням резервних фондів на випадок непередбачених подій. У цій статті розповімо, як застрахувати бізнес від ризиків і неприємностей.
 • Обов'язкове страхування відповідальності власників автомобілів в Україні –  ОСАГО
  Обов'язкове страхування відповідальності власників автомобілів в Україні – ОСАГО
  Страхування відповідальності власниками автомобілів є обов'язковим в Україні. Якщо вас зупинили та інспектор виявив відсутність поліса – вам загрожує штраф від 425 до 850 гривень. Це досить велика сума, враховуючи, що в середньому річний поліс коштує 350-450 гривень.
 • Вибір страхової компанії
  Вибір страхової компанії
  Незважаючи на жорстку конкуренцію на страховому ринку (в Україні працюють понад 100 компаній), багато страховиків веде себе не зовсім коректно щодо своїх клієнтів.
 • Що таке КАСКО
  Що таке КАСКО
  Придбання автомобіля ставить новоспеченого автовласника перед вибором, як застрахувати свій транспортний засіб. Більшість страховиків пропонують оформити у них КАСКО, щоб убезпечити себе від можливих неприємностей на дорозі.
 • Плюси і мінуси страхування КАСКО при автокредитуванні
  Плюси і мінуси страхування КАСКО при автокредитуванні
  Людина, яка мріє придбати автомобіль, рано чи пізно це зробить. Один зі шляхів досягнення поставленої мети – кредит у банку.
 • Види страхування
  Види страхування
  Наше повсякденне існування завжди сповнене різних несподіванок, тому нерідко трапляються непередбачувані ситуації, які можуть позначатися на здоров’ї і навіть житті людини.
^ Наверх