Бізнес

Секрети успіху

 • Цитати Ілона Маска. Секрети успішних людей
  Цитати Ілона Маска. Секрети успішних людей
  Шукаєте секрет успіху? Таємницю своєї геніальності Ілон Маск відкриває у цитатах.
 • Крізь терни до мільярдів: історії із рейтингу «Forbes»
  Крізь терни до мільярдів: історії із рейтингу «Forbes»
  Учасників списку «Forbes» прийнято вважати улюбленцями долі, які витягнули щасливий квиток і не знають проблем простого життя. Однак багато мільярдерів розбагатіли, вибравшись з убогості і подолавши неймовірні соціальні, політичні та психологічні перепони.
 • Наймолодша мільярдерка Елізабет Холмс заробила гроші «на крові»
  Наймолодша мільярдерка Елізабет Холмс заробила гроші «на крові»
  Новий метод аналізу крові вже зробив Елізабет Холмс мільярдером. Тепер вона хоче врятувати світ і залишатися схожою на Стіва Джобса. Майже десять років Елізабет Холмс готувала революцію в медицині, не привертаючи увагу широкої публіки. За цей час американці вдалося створити компанію «Theranos» зі штатом у 500 співробітників, власним виробництвом і легендарним Генрі Кіссінджером в раді директорів. Свою невідомість Холмс блискавично поміняла на славу наймолодошої жінки, яка має більше $ 1 млрд, і домоглася успіху власними силами.
 • Джон Рокфеллер – символ американської мрії, який заробив нечуване багатство
  Джон Рокфеллер – символ американської мрії, який заробив нечуване багатство
  Рокфеллер був дуже загадковою і суперечливою фігурою. Безсрібник і філантроп, разом з тим хитрий і жорстокий бізнесмен, ім'ям якого прості робітники лякали своїх дітей.
 • Діти-мільйонери: 12 уроків, прикладів і реальних історій
  Діти-мільйонери: 12 уроків, прикладів і реальних історій
  Мільйонерами не народжуються, а стають. І починати свій шлях до банкнот можна і до закінчення університету, коледжу, школи. Більш того, вже в першому класі ви можете відкрити власний бізнес. Ось 12 яскравих прикладів із життя реальних дітей, які досягли успіху в своїй справі і стали мільйонерами.
 • Багатії діляться секретами, як економити гроші
  Багатії діляться секретами, як економити гроші
  Сьогодні у світі є достатньо мільярдерів. Але як же вони досягли такого рівня фінансового комфорту? Не кожен з них тринькає гроші наліво і направо, як герої голлівудських фільмів. Навпаки, багато хто з них пояснює свій фінансовий успіх досить скромним життям. Треба вчитися у них – вони поділилися з нами секретами, як економити гроші.
 • Світова слава ляльки Barbie
  Світова слава ляльки Barbie
  Робити бізнес на товарах для дітей – непроста і відповідальна справа. Відгадати секрет маленьких сердець та подарувати їм радість у всьому світі вдалося творцям легендарної ляльки Barbie, яка полонила серця і уяву багатьох дівчаток з різних країн.
 • Історія бренду McDonald’s
  Історія бренду McDonald’s
  Засновники мережі ресторанів швидкого харчування брати Ричард та Моріс МакДональди, відкривши 1940 року своє перше кафе.
 • Apple: історія успіху
  Apple: історія успіху
  У витоків нині найвідомішої і найпопулярнішої у світі компанії, що спеціалізується на виробництві комп’ютерів, стояли два друга Стів Джобс та Стів Возняк.
^ Наверх