Бізнес

Секрети успіху

 • Скупий лицар. Історія скупердяя, який створив IKEA
  Скупий лицар. Історія скупердяя, який створив IKEA
  Чотири літери IKEA давно стали всесвітнім брендом. Одні їх ненавидять, інші готові їм поклонятись, але, напевно, мало де залишилися люди, які не знали би про існування цієї глобальної імперії з продажу меблів, а заодно і шведської їжі.
 • Деніель Норріс - мільйонер, який живе у старій машині
  Деніель Норріс - мільйонер, який живе у старій машині
  Вважаєте, що багатіїв видно на відстані кількох кілометрів, адже вежі їхніх замків пронизують небо? Тоді вам потрібно познайомитися з деталями біографії Деніеля Норріса.
 • Що читає Білл Гейтс аби бути успішним?
  Що читає Білл Гейтс аби бути успішним?
  «Читання досі найулюбленіший спосіб потурати моїй цікавості, – пише бізнесмен...
 • Цитати Ілона Маска. Секрети успішних людей
  Цитати Ілона Маска. Секрети успішних людей
  Шукаєте секрет успіху? Таємницю своєї геніальності Ілон Маск відкриває у цитатах.
 • Крізь терни до мільярдів: історії із рейтингу «Forbes»
  Крізь терни до мільярдів: історії із рейтингу «Forbes»
  Учасників списку «Forbes» прийнято вважати улюбленцями долі, які витягнули щасливий квиток і не знають проблем простого життя. Однак багато мільярдерів розбагатіли, вибравшись з убогості і подолавши неймовірні соціальні, політичні та психологічні перепони.
 • Наймолодша мільярдерка Елізабет Холмс заробила гроші «на крові»
  Наймолодша мільярдерка Елізабет Холмс заробила гроші «на крові»
  Новий метод аналізу крові вже зробив Елізабет Холмс мільярдером. Тепер вона хоче врятувати світ і залишатися схожою на Стіва Джобса. Майже десять років Елізабет Холмс готувала революцію в медицині, не привертаючи увагу широкої публіки. За цей час американці вдалося створити компанію «Theranos» зі штатом у 500 співробітників, власним виробництвом і легендарним Генрі Кіссінджером в раді директорів. Свою невідомість Холмс блискавично поміняла на славу наймолодошої жінки, яка має більше $ 1 млрд, і домоглася успіху власними силами.
 • Джон Рокфеллер – символ американської мрії, який заробив нечуване багатство
  Джон Рокфеллер – символ американської мрії, який заробив нечуване багатство
  Рокфеллер був дуже загадковою і суперечливою фігурою. Безсрібник і філантроп, разом з тим хитрий і жорстокий бізнесмен, ім'ям якого прості робітники лякали своїх дітей.
 • Діти-мільйонери: 12 уроків, прикладів і реальних історій
  Діти-мільйонери: 12 уроків, прикладів і реальних історій
  Мільйонерами не народжуються, а стають. І починати свій шлях до банкнот можна і до закінчення університету, коледжу, школи. Більш того, вже в першому класі ви можете відкрити власний бізнес. Ось 12 яскравих прикладів із життя реальних дітей, які досягли успіху в своїй справі і стали мільйонерами.
 • Багатії діляться секретами, як економити гроші
  Багатії діляться секретами, як економити гроші
  Сьогодні у світі є достатньо мільярдерів. Але як же вони досягли такого рівня фінансового комфорту? Не кожен з них тринькає гроші наліво і направо, як герої голлівудських фільмів. Навпаки, багато хто з них пояснює свій фінансовий успіх досить скромним життям. Треба вчитися у них – вони поділилися з нами секретами, як економити гроші.
 • Світова слава ляльки Barbie
  Світова слава ляльки Barbie
  Робити бізнес на товарах для дітей – непроста і відповідальна справа. Відгадати секрет маленьких сердець та подарувати їм радість у всьому світі вдалося творцям легендарної ляльки Barbie, яка полонила серця і уяву багатьох дівчаток з різних країн.
 • Історія бренду McDonald’s
  Історія бренду McDonald’s
  Засновники мережі ресторанів швидкого харчування брати Ричард та Моріс МакДональди, відкривши 1940 року своє перше кафе.
 • Apple: історія успіху
  Apple: історія успіху
  У витоків нині найвідомішої і найпопулярнішої у світі компанії, що спеціалізується на виробництві комп’ютерів, стояли два друга Стів Джобс та Стів Возняк.
^ Наверх