Бізнес
 • Як говорити «Ні»? 7 способів сказати «Ні», не вимовляючи цього слова
  Скупе «Ні» з ваших вуст звучить грубо та різко? Навчіться відмовляти правильно! Стаття розповість про те, відмовити, не вимовляючи «Ні».
 • Формула позитивних змін
  У вас іноді виникає намір з понеділка змінити щось у своєму житті? Можливо, ви нарешті хочете почати робити ранкову пробіжку або запустити в Інтернеті якийсь новий проект. Перші декілька днів або тижнів ви сповнені ентузіазму і віри в те, що у вас все вийде.
 • Як підвищити кваліфікацію і вийти на новий рівень
  Людині властиво набувати нові навички і знання, розвиватися все життя, а не тільки на його ранньому етапі. Вища освіта – це лише відправна точка. Що ж потрібно для того, щоб крокувати в ногу із часом і отримувати додаткові знання в обраній галузі?
 • Як заробити мільйон доларів
  Яке місце у вашому списку цілей займає «фінансове благополуччя»? Прочитайте статтю, не залежно від відповіді. Ці вісім рекомендацій виконати не так просто, як здається. Вони не гарантують швидкого результату. Однак працюють відмінно.
 • Хочете стати видатним лідером? П'ять корисних книг для вас
  Люди для вас важливіші за прибуток? Скільки людей піде за вами? Ось огляд п'яти книг від відомих експертів, які допоможуть керівнику зміцнити свої лідерські риси і зробити компанію відмінним місцем роботи для своєї команди.
 • Жорстка правда, яка допоможе вам змінити життя
  У статті йдеться про те, чому незадоволені своїм становищем люди повинні залишити свою роботу і, не зволікаючи, змінювати своє життя. Стаття жорстка, але тому вона і не залишає байдужим нікого.
 • Головні правила збільшення власних прибутків
  Кожен з нас живе в матеріальному світі, де наявність коштів дозволяє легше реалізовувати свої ідеї, жити заможно, володіти бажаними для себе речами.
 • Як розбагатіти, починаючи з нуля?
  Ви не знаєте, як змінити своє життя? Ви хочете розбагатіти, але не знаєте як? Ви не боїтеся роботи? Тоді прочитайте кілька порад, і ви дізнаєтеся, з чого потрібно починати, як відкладати, зберігати та примножувати свої гроші.
^ Наверх