Бізнес

Консультації

 • Винайдено рецепт, що зробить українців заможнішими
  Винайдено рецепт, що зробить українців заможнішими
  Нобелівський лауреат із економіки розповів, що необхідно для процвітання України.
 • Як правильно скласти контракт
  Як правильно скласти контракт
  Більшість людей практично щодня стикається з контрактами в своєму повсякденному житті, навіть не підозрюючи про це. У багатьох випадках ці контракти можуть бути настільки буденним явищем, що ви навіть не усвідомлюєте, що є стороною договору.
 • Як боротися з колекторами банку
  Як боротися з колекторами банку
  Стрибок курсу долара призвів до появи проблемних позичальників, з якими банки вже не могли самі впоратися. Тоді колекторські фірми стали рости подібно до грибів після дощу. Їх діяльність залишається актуальною і до сьогодні. Передусім тому, що співробітники таких агентств часто використовують незаконні методи відносно боржників. У цій статті ви дізнаєтеся, як боротися з колекторами.
 • Що вигідно продавати на ринку, в магазині та Інтернеті
  Що вигідно продавати на ринку, в магазині та Інтернеті
  Аналіз каналів збуту продукції є одним із найважливіших етапів планування бізнесу. Одні товари краще продавати в магазині, а за іншими покупці швидше відправляться на ринок. І визначити ці групи потрібно заздалегідь.
 • Коли вас «просять» з роботи «за власним» бажанням
  Коли вас «просять» з роботи «за власним» бажанням
  Звільнити співробітника за його власним бажанням – оптимальний варіант для роботодавця. Ніякого головного болю, мінімум документів і вкрай низький ступінь ризику в плані подальших судових розглядів. Але от біда – іноді працівник йти не хоче. Чого очікувати, якщо таким працівником виявилися ви?
 • Привезли продукцію, яка не відповідає замовленню, – як бути?
  Привезли продукцію, яка не відповідає замовленню, – як бути?
  Як приватна особа я замовив деревообробний станок. Домовленість у нас була усна. Через місяць привезли товар, але не той, що обговорювали, тобто є відмінності у комплектації. Я замовив повну комплектацію, а отримав не повну, а різниця у вартості суттєва.
 • Ліквідація юридичної особи: алгоритм дій
  Ліквідація юридичної особи: алгоритм дій
  Процедура ліквідації юридичної особи описана трьома нормативними актами: Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України та Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».
 • Гарантійні зобов'язання продавця і права споживача
  Гарантійні зобов'язання продавця і права споживача
  Часто виявляється так, що куплений нещодавно товар перестав працювати або в ньому виявилися якісь дефекти.
^ Наверх