Авто

Огляд

 • Експерти склали топ-10 авто, що найбільш розчаровують
  Експерти склали топ-10 авто, що найбільш розчаровують
  Фахівці агентства Autos Cheat Sheet провели дослідження і на його основі склали рейтинг іномарок, які найсильніше розчарували своїх власників.
 • В Європу на електромобілі?
  В Європу на електромобілі?
  Перший електрокар з’явився в Україні ще у 1993 році. Тоді вітчизняна «Таврія» на своїй базі зібрала партію таких авто на замовлення Швейцарії.
 • ZAZ Vida – автомобіль українського виробництва
  ZAZ Vida – автомобіль українського виробництва
  Легкова автівка ZAZ Vida (ЗАЗ Віда) в кузові хетчбек стала популярною на ринку України. Серійне виробництво хетчбека розпочалось у 2012 році на «Запорізькому автомобілебудівному заводі» (ПАТ «ЗАЗ»).
 • Автомобіль, який вміє літати
  Автомобіль, який вміє літати
  Відомий фільм вісімдесятих «Назад у майбутнє» досі залишається популярним. За сюжетом другої частини, головні герої потрапляють у 2015 рік. Одні речі з фільму досі усіх дивують, інші – уже давно реальність, а деякі, у які важко було й повірити, стрімко йдуть до того, щоб стати реальними.
 • Власники найдорожчих авто
  Власники найдорожчих авто
  Чимало багатіїв витрачає шалені кошти на купівлю новомодного авто. Часто власниками найдорожчих машин є відомі футболісти, але й інші міліонери та міліардери не скупляться і вибирають для свого автопарку найрідкісніші авто.
 • Toyota i-Road – електромобіль майбутнього
  Toyota i-Road – електромобіль майбутнього
  Автомобіль – улюблений вид транспорту практично кожної людини. Але навіть найдорожче авто у будь-якому випадку призведе до забруднення навколишнього середовища. Тому нині панує тенденція на екологічні автівки. Є альтернатива майбутнього – електромобіль.
 • DeLorian – найлегендарніше авто
  DeLorian – найлегендарніше авто
  DeLorian – напевно, єдине авто, яке не змінилось з початку вісімдесятих років. Виробництвом цього автомобіля займаються понад 30 років, причому дизайн залишається цілком незмінним.
 • Тест-драйв Skoda Rapid 1.6
  Тест-драйв Skoda Rapid 1.6
  Легкові машини марки Skoda користуються популярністю серед багатьох автомобілістів завдяки комфорту, легкому керуванню та привабливому дизайну.
 • Характеристика KIA Rio седан
  Характеристика KIA Rio седан
  Автомобіль створений для вітчизняних автомобілістів на базі Hyundai Solaris, проте має ряд індивідуальних особливостей.
 • Новий Mitsubishi Colt 1.3
  Новий Mitsubishi Colt 1.3
  Маленькі автомобілі набувають все більшої популярності серед автолюбителів по всьому світу. Завоювати прихильність великої аудиторії водіїв має шанс і новий Mitsubishi Colt, який став втіленням найновіших досягнень японського автопрому.
 • Презентація Mini Cooper S 2015
  Презентація Mini Cooper S 2015
  З кожним роком Mini усе більше переконує автолюбителів, що маленький автомобіль – це не лише зручно, але й красиво. Представники бренду переконують: новий Mini вдосконалився, але залишиться на стільки ж радикальним, як і перші Mini 1959 року.
 • Презентація Mercedes Benz S-Class Coupe 2015
  Презентація Mercedes Benz S-Class Coupe 2015
  У Mercedes Benz багата історія створення габаритних купе. Перші авто такого типу з’явилися ще на початку 50-х років минулого століття.
 • Презентація Mazda 2 2015
  Презентація Mazda 2 2015
  Нещодавно нова Mazda2 отримала три нагороди. Це є успіхом нового покоління Mazda, а все тому, що нагороди та позитивні відгуки авто отримало ще до офіційного старту на ринку Європи.
 • Презентація Honda Jazz 2015
  Презентація Honda Jazz 2015
  Honda Jazz – одна з найочікуваних компакт-авто 2015 року. Автомобіль Honda Jazz отримав масу позитивних відгуків у Німеччині.
^ Наверх