Авто

Корисне

 • Як уберегти автомобіль без гаражу (фото)
  Як уберегти автомобіль без гаражу (фото)
  Тотальний дефіцит автостоянок у центрі міста, а також дорожнеча гаражів і парковок, які охороняються, змушують водіїв залишати свої машини просто неба. Якщо шоферові потрібно щодня зранку вирушати в подорож, то авто ставлять неподалік дому.
 • Як власноруч спаяти зламану автомобільну пластмасу
  Як власноруч спаяти зламану автомобільну пластмасу
  Не є таємницею, що найуразливіші на автомобілі деталі – пластикові. Притім, не важливо – чи тріскається пластмаса салону, чи ламається пластик екстер’єру. Як запевняють автомеханіки, нічого трагічного в цьому немає.
 • Водії, а ви таке знали?
  Водії, а ви таке знали?
  Пропонуємо вам ознайомитися з найцікавішими фактами про автомобільний світ.
 • Автомобіль на газу – значна економія
  Автомобіль на газу – значна економія
  Дорожнеча бензину й солярки – річ досить не приємна. Вона лягає важким тягарем на всіх, бо ж автомобілями користуються всі. Витрати на транспорт закладаються у кінцеву вартість кожного товару, бо все кудись возиться-перевозиться.
 • Що означає марка вашого авто?
  Що означає марка вашого авто?
  Обожнюєте свою машину? Називаєте її ластівочкою, левицею, газеллю? А чи знаєте, як насправді перекладається марка вашого авто?
 • Важливо вчасно
  Важливо вчасно "перевзути" авто: поради автомобілістам
  Важливо вчасно "перевзути" авто: поради автомобілістам
 • Топ-5 лайфхаків по догляду за автомобілем взимку
  Топ-5 лайфхаків по догляду за автомобілем взимку
  У холодну пору року збільшується гальмівний шлях і росте ризик втрати керованості через проблеми зі зчепленням машини і дорожнього полотна.
 • Перша машина. Що потрібно знати, купуючи першу машину?
  Перша машина. Що потрібно знати, купуючи першу машину?
  Чоловік на все життя запам’ятає якою була його перша… машина. Якщо ви ось-ось отримаєте титул власника залізного коня, вам слід знати помилки, яких припускаються новачки при виборі авто.
 • Топ-5 колекціонерів дорогих авто
  Топ-5 колекціонерів дорогих авто
  Колекціонувати автомобілі просто. Достатньо лише, аби на банківський рахунок щодня приходили по декілька мільйонів доларів.
 • Названо п'ять найбільш непотрібних автомобільних аксесуарів
  Названо п'ять найбільш непотрібних автомобільних аксесуарів
  Автоексперти вибрали п'ятірку найбільш непотрібних автомобільних аксесуарів, які не несуть користі господарям залізних коней.
 • Яку музику слухати в машині?
  Яку музику слухати в машині?
  Збираєтеся у довготривалу подорож і запасаєтесь хорошими треками? Стаття розповість, яку музику потрібно слухати у машині.
 • Чи впливає колір авто на безпеку водіння?
  Чи впливає колір авто на безпеку водіння?
  Безпека – є однією з найбільш важливих особливостей, які беруться до уваги при виборі авто. Ніхто ніколи не хоче купувати нічого такого, що ставило б під ризик життя.
 • Біодизель - альтернативне пальне
  Біодизель - альтернативне пальне
  Всіх нас хвилюють зростаючі ціни на пальне, вивільнення карбону в атмосферу та збереження довкілля. Останнім часом почали з’являтися електромобілі, альтернативні види пального та ін.
 • Поради, як доглядати за автомобілем
  Поради, як доглядати за автомобілем
  Деякі люди слідкують за своїм авто краще, ніж за своїм здоров’ям. Інші ж живуть за принципом «Доки остаточно не зіпсувалося – не ремонтуй».
 • Як правильно обрати автомобіль
  Як правильно обрати автомобіль
  Для того, щоб потім не шкодувати про даремно витрачені гроші, перед купівлею авто, потрібно ретельно все обдумати та зважити всі за і проти.
 • Ортопедичні крісла в салоні авто
  Ортопедичні крісла в салоні авто
  Багато водіїв тривалий відрізок часу перебуває за кермом авто. Тривале сидіння може спричинити болі в спині та ногах, а також втому. Є можливість правильно сидіти і слідкувати за своєю поставою, але можна придбати спеціальні ортопедичні крісла, які значно полегшать сидіння за кермом.
 • Як продовжити довговічність авто?
  Як продовжити довговічність авто?
  Дотримуючись декількох нескладних порад, можна продовжити довговічність свого авто.
 • Як правильно сидіти за кермом?
  Як правильно сидіти за кермом?
  Чималий відсоток людей змушені довго перебувати за кермом, що спричинює загальну втому та біль у спині. Досить часто водії відчувають затікання спини та ніг і сильне бажання випростатись. Але біль у спині може виникнути не лише через довготривалу поїздку, але й бути причиною поганого чи неправильного сидіння за кермом.
 • Як встановити економетр?
  Як встановити економетр?
  Існують пристрої, що встановлюються на сучасних авто, яких немає на машинах ранніх років випуску. Тому сучасні авто, у порівнянні зі старими, мають більшу оснащеність приладами. Саме до таких належить і економетр.
 • Що таке ланцюги протиковзання?
  Що таке ланцюги протиковзання?
  З початком зими змінюються і умови керування. В Україні ланцюги протиковзання не користуються широкою популярністю, але в районах повного бездоріжжя без них не обійтися.
1   2   3     
^ Наверх