31 Серпня 2021
Новини

Паралімпійські ігри: Україна здобула ще два «золото», одне – зі світовим рекордом

На Паралімпіаді у Токіо плавці Андрій Трусов та Максим Крипак здобули золоті медалі.

Трусов став чемпіоном у плаванні на 50 метрів вільним стилем, а Крипак встановив світовий рекорд і отримав "золото"  у запливі на 100 метрів батерфляєм. Також у фінальному запливі на 50 метрів брав участь ще один українець — Євгеній Богодайко, який на цих Іграх завоював «золото» на 100 метрів брасом.

Трусов фінішував за 27,43 сек. та гарантував собі «золото». До речі, саме йому належить світовий рекорд у цій дисципліні, який він встановив у 2019-му, — 27,07 сек. Богодайко ж став третім у запливі (27,99 секунди).

21-річний Трусов на цій Паралімпіаді також став чемпіоном зі світовим рекордом у запливі на 100 метрів на спині.

Ще одне «золото» у плаванні завоював Максим Крипак. У фінальному запливі на 100 метрів він фінішував за 57,74 сек., встановивши новий світовий рекорд.

Для Максима це вже третя медаль на цих Іграх. Він став паралімпійським чемпіоном на 100 метрах вільним стилем, де він також фінішував зі світовим рекордом. Також у нього є срібна медаль.

Нагадаємо, загалом українська збірна має 62 медалі: 14 золотих, 30 срібних та 18 бронзових.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.